Co musíte pro výhru udělat?

Buďte s Žena-in od čtvrtka 12.4. do úterý 17.4. 2018, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:
Celkem ve třinácti článcích magazínu, které vyšly od 21. 3. 2018, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 13. Pokud jich sesbíráte 13, jste ve skupině, ze které vybereme pro každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. Hrát můžete od pátku do úterý. O víkendovou výhru můžete hrát v sobotu i v neděli – víkend je jako jeden den.

To, ale není vše!
Pokud se zapojíte do hledání obrázků všechny soutěžní dny (pátek, sobota+neděle, pondělí a úterý) budete ve slosování o Tefal osobní mixér BL1A0D38 On the go smoothie.
Od čtvrtka do úterý můžete vyhrát balíček Manufaktura Sedmikráskové pleťové lázně v hodnotě 995 Kč! V balíčku se můžete těšit na: Hydratační peelingovou masku, Anti-aging sérum na oči a ústa, Hydratační podkladový fluid a Pleťový olejový elixír.

Cena za věrnost je Tefal osobní mixér BL1A0D38 On the go smoothie.

Celkem rozdáme 5 výher Manufaktura Sedmikráskové pleťové lázně v hodnotě 995 Kč a Věrnostní cenu (pokud budete hledat symboly každý den) Tefal osobní mixér BL1A0D38 On the go smoothie.

A protože je změna život, tak se v  příštím týdnu můžete těšit na Samolodě o super ceny!