Pro testování máme připravené novinky ze dvou řad zubních past Signal. Jedná se o zubní pasty z řady Signal White Now Detox a z Signal Nature Elements.

Hledáme celkem 10 žen, co produkty vyzkouší! Jaké zubní pasty Signal budete moci s námi testovat?
Balíček bude obsahovat tyto zubní pasty:Signal White Now Detox Charcoal
obsahuje přírodní ingredience, jako jsou jíl a aktivní uhlí. Kombinace těchto dvou neporazitelných složek zajistí každodenní detoxikaci vašich úst a napomůže odstranit skvrny a zažloutnutí zubů.

Signal White Now Detox Coco tentokrát kombinuje jíl s extraktem z kokosu. Toto spojení přirozeně odstraňuje nečistoty, je šetrné ke sklovině, detoxikuje vaše ústa a zároveň skvěle chutná.

Nature Elements Kokos potěší především ty, kteří chtějí mít přirozeně bílý úsměv a mají rádi kokosovou vůni a chuť. Obsahuje totiž výtažek z kokosu, který je známý pro svoji přirozenou bělící schopnost.


Nature Elements s práškem aktivního uhlí má skvělé čistící vlastnosti a vylepšené bělící schopnosti, dobře odstraňuje pigmentové skvrny

Nature Elements s jedlou sodou, rozmarýnem a mátou. Složení poskytuje hloubkové čištění a zvyšuje přirozenou svěžest dechu. Toto jemné složení mísí přírodní oleje se zinkem a má účinnou antibakteriální sílu. Výsledkem je kompletní ochrana obohacená přírodou.

Chcete se do testování zapojit? Pak se zúčastněte naší soutěže, ze které vybereme 10 testujících! Balíček obsahuje 5 zubních past, které budete testovat. Nezapomeňte, že pro účast musíte být na www.zena-in.cz zaregistrovaná a přihlášená. Také musíte mít ve svém profilu vyplněné kontakty pro případné bezproblémové zaslání balíčku.