Krém pro ty, kteří milují přírodu

Lehký denní hydratační krém pro krásu a život ve městě s výtažky ze sedmikrásky a ovsa nabízí jedinečný koktejl cenných přírodních ingrediencí pro to nejněžnější pohlazení, dlouhodobou hydrataci a celodenní ochranu. Pečlivě vyladěná receptura kombinuje unikátní účinky ovesného, mandlového a jojobového oleje, výtažků ze sedmikrásky, kyseliny hyaluronové 2. generace, beta-glukanu, vitamínu E, squalanu, bambuckého másla a rostlinného anti-pollution komplexu z ženšenu, jablka, broskve, pšenice a ječmene. Doprovází jej příjemná bezalergenní vůně a je vhodný pro všechny typy pleti, především pro normální, citlivou až suchou.


Intenzivní noční anti-aging péče


Když si užíváme příjemného spánku, naše pokožka nezahálí. Právě přes noc se v ní odehrávají ty nejdůležitější regenerační a očistné procesy, které můžeme správnou volbou nočního krému dokonale podpořit. Jemný omlazující noční pleťový krém se sedmikráskou a kyselinou hyaluronovou zklidní pleť po dlouhém dni, napomůže tvorbě kolagenu a elastinu, zajistí dlouhodobou hydrataci a obnovu ochranné kožní bariéry, přispěje k okamžitému liftingu a vyhlazení vrásek. Popřejte Vaší pleti dobrou noc omlazujícím pohlazením se sedmikráskou, peptidy, ovesným a mandlovým olejem, kyselinou hyaluronovou 2. generace, bambuckým máslem, squalanem, panthenolem a vitamínem E. Doprovází jej příjemná bezalergenní vůně a je vhodný pro všechny typy pleti, především pro normální, citlivou až suchou.

Zasoutěžte si s námi o 10 sad pro kompletní péči s pleťovými krémy Manufaktura. Sada obsahuje denní a noční krém.

EKO náplně

Pleťové novinky nejsou výjimečné jen svým mimořádným složením, ale také obalem, který Manufaktura představuje úplně poprvé. Originální obal totiž obsahuje vyměnitelný EKO kalíšek, který po vypotřebování snadno nahradíte novým, a tím napomůžete k úspoře obalového materiálu.