Hledáme celkem 10 testerek

Také se s námi rády zapojujete do testování, čtete si rády recenze ostatních testerek? Pak se s námi zapojte do testování revolučního plochého mopu 1.2 Spray MAX se sprejem a oboustrannou mycí hlavicí. Jsme zvědavé na vaše recenze a zkušenosti, které zpracujeme pro ostatní do článku. Pokud chcete být jednou z testerek, odpovězte na soutěžní otázku v naší soutěži.

Jaký je Revoluční plochý mop 1.2 Spray MAX se sprejem a oboustrannou mycí hlavicí? Vždy připravený 1.2 Spray MAX!

Úklid nebyl nikdy jednodušší! Revoluční plochý mop 1.2 Spray MAX se sprejem a oboustrannou mycí hlavicí si vás získá pro své snadné a rychlé použití. Tento unikátní mop od značky Vileda vám bude věrným asistentem pro každodenní úklid v domácnosti.

Vileda-12SprayMAX-web-banner300x600px-03.jpgPlochý mop s oboustrannou mycí hlavicí je doplněn o nádržku na vodu a rozprašovač. Díky tomu je 1.2 Spray MAX vždy připraven pro rychlý a efektivní úklid všech typů tvrdých podlah. Nádržku naplníte vodou anebo vodou s malým množstvím běžně používaného čisticího prostředku. Pak už jen stisknete spoušť a jemná mlha ze spodní trysky mopu se roznese na podlahu, která je okamžitě připravena k vytírání. Oboustranný otočný mycí návlek je vyroben z kvalitního mikrovlákna, díky kterému z podlahy odstraníte více než 99 % bakterií a virů* bez nutnosti použití chemikálií a umyjete až dvakrát větší plochu.

Odnímatelná nádržka na vodu má objem 750 ml, stačí tak na vytření celé velké místnosti. Mycí návlek se ždíme ručně a je možné prát ho v pračce na 60 °C.

1.2 Spray MAX vám zaručí snadný a rychlý úklid, který vašemu domovu dodá pocit čistoty.

1.2 Spray MAX od značky Vileda pořídíte od 649 Kč

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.

Více informací na Vileda.cz

5f8ea1b07f848obrazek.png