Právě nyní hledáme deset testerek, které s námi budou testovat řasenku Lash Genius od Avon. Zajímá nás, jak budou s řasenkou spokojeny.

blobid0.png

Jaká je řasenka řasenka Lash Genius od Avon?
Ne vždy platí, že dražší znamená lepší. Jasným důkazem toho, že kvalita nemusí být nutně označena závratně vysokou cenovkou, jsou i výsledky slepého testu, který pro společnost Avon připravila nezávislá agentura Ipsos. Zjištění dokazují, že Avon nabízí produkty, které překonají vaše kosmetická očekávání, ale zároveň nezruinují vaši peněženku. Dokonalá kombinace, co říkáte? Více najdete ZDE

Potvrzeno: Jednoduše geniální řasenka
Testováním uživatel pod taktovkou Ipsos prošla také inovativní řasenka od Avon Lash Genius 5v1 Multitask&Multiply, jeden z kultovních produktů značky. Tohoto konkrétního výzkumu se zúčastnilo 60 uživatelek ve věku 16-55 let v Praze. Respondentky hodnotily Lash Genius v porovnání s prémiovým konkurentem, přičemž netušily, jaký produkt právě hodnotí. Kosmetiku totiž netestovaly s původním balením ani etiketou. A výsledky hovoří jasně! 87 % žen, které pozitivně hodnotí prémiovou řasenku luxusní značky, kladně hodnotí i řasenku Lash Genius. Za řasenku luxusní značky by však zaplatily až 3x více.[1]

obrazek.png

TOP 5 nejžádanějších benefitů v jedné řasence
A co dělá z této řasenky skutečného génia? Některé produkty dokážou řasy prodloužit, jiné zahustit a další pozvednout. Řasenka Lash Genius však spojuje 5 nejžádanějších benefitů pro úchvatný vzhled vašich řas v jednom produktu. Připravte se na objem, prodloužení, pozvednutí, sytost i oddělení vašich řas. Lash Genius je zkrátka geniální řasenka s chytrým gelovým složením, které obsahuje syté barevné pigmenty, netvoří žmolky a rovnoměrně pokryje řasy od kořínků po konečky. Precizní kartáček oddělí a pročeše každou řasu a díky praktickému zakončení umožňuje detailní líčení i v koutcích očí. S Lash Genius tak docílíte neodolatelného pohledu raz dva a bez toho, aniž byste zatížili rodinný rozpočet.

Chcete ji také vyzkoušet?

Pak se zapojte do této soutěže, ze které vybereme 10 testerek. Ty následně oslovíme, aby nám napsaly své recenze.

Ty si pak budete moci přečíst v dalším článku. Více najdete ZDE

[1] Na základě dvojitě zaslepeného testování řasenek Avon Lash Genius a prémiové řasenky provedeného v?březnu 2023 agenturou IPSOS ve studiu v?Praze na vzorku 60 uživatelek řasenek ve věku 18–55 let. Počet žen, kterým se líbila prémiová řasenka N=45, pozitivní hodnocení na 6bodové škále. Více na avon.cz/ipsos.
64774cf970600obrazek.png