PRO VŠECHNY, PRO VŠECHNY TYPY PLETI, PRO VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE
yra.jpg

Masky, peelingy, micelární vody, želé, krém… můžete si vybrat svoji oblíbenou texturu a benefity produktu podle svých potřeb a preferencí. Experti Yves Rocher na výzkum rostlinné kosmetiky vyvinuli novou řadu produktů na čištění pleti vyrobenou z ingrediencí rostlinného původu z naší rodné Bretaně. Produkty jsou přizpůsobeny všem potřebám bez ohledu na typ pleti, věk, pohlaví, životní styl nebo vkus!

PĚT ROSTLINNÝCH ÚČINNÝCH INGREDIENCÍ S MOCNOU SILOU Z BRETANĚ

Bio měsíček s regeneračním účinkem, zklidňující chrpa a heřmánek nebo čisticí máta jsou ikonické rostliny Yves Rocher pěstované v režimu ekologického zemědělství ve francouzském městečku La Gacilly, kolébce značky. Mikrořasa je získávána udržitelným způsobem z oblasti bretaňských pobřeží. Všechny tyto rostliny skrývají neobyčejný potenciál uspokojit různé potřeby pleti. Objevte řady Pure Algue, Pure Calendula, Pure Camomille, Pur Bleuet a Pure Menthe.
bre.jpg

PURE ALGUE

Městské znečištění, stres, únava nebo intenzivní životní styl představují hrozbu pro naši pleť: chybí jí kyslík a časem je dehydratovaná. Experti Yves Rocher na výzkum rostlinné kosmetiky se inspirovali čisticí sílou oceánu a jako účinnou látku vybrali mikrořasy Tetraselmis, mořské rostlinky s neobyčejnými schopnostmi v boji proti negativním vlivům a stárnutí pleti.

Odličovací želé 3v1 s úžasnou texturou připomínající mořskou pěnu spojuje účinnost odličovacího oleje a svěžest čisticího gelu. Pro dokonale odlíčenou a vyčištěnou pleť i oční okolí. Klíčovou složku tvoří řasa Tetraselmis s detoxikačními účinky na pokožku. Odličovací želé má lehkou vzdušnou texturu díky kombinaci 3 přírodních želírovacích látek (škrobový gel, konjaková guma a gellanová guma). Pokožce dodává svěží pocit. Pečlivý výběr aktivních složek s respektem k pokožce a životnímu prostředí umožňuje šetrné čištění pleti a očí. Důkladně odstraní i voděodolný make-up. Pleť zanechá čistou, jemnou a hydratovanou.
ya.jpg

Čisticí okysličující pěna jemně čistí, okysličuje a osvěžuje pokožku. Odstraňuje make-up a další nečistoty z pleti.

Okysličující hydratační maska intenzivně hydratuje a revitalizuje pokožku. Obnovuje přirozený jas pleti.

Svěží čisticí gel dokonale čistí, okysličuje a osvěžuje pleť. Odstraňuje make-up a nečistoty z pleti.

Odličovací micelární voda 2v1 spolehlivě odstraňuje odolný make-up. Díky svěží textuře zanechává pleť jemnou, čistou a odpočatou.

Rozjasňující peeling pro svěží pleť jemně exfoliuje, okysličuje a osvěžuje pleť. Odstraňuje odumřelé kožní buňky a nečistoty.

Foto: Yves Rocher 

Hledáme celkem 10 testerek! Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte balíček produktů od Yves Rocher na testování. 

Balíček obsahuje: 1x Odličovací želé 3v1,1x Okysličující hydratační maska, 1x Odličovací micelární voda 2v1. 

obrazek.png