Právě nyní hledáme celkem 40 testerek, které s námi budou testovat tyto krásné novinky. Pokud se chcete s námi do testování zapojit, vyberte si jednu z variant, která vám bude vyhovovat nejvíce. Z jakých produktů můžete vybírat?

Body SuperFood od Garnier najdete rovnou ve čtyřech variantách (vyživující, zklidňující, hydratační a obnovující) zaměřených na různé potřeby vaší pokožky. Proto by výběr toho pravého Body SuperFoodu pro vaši pokožku neměl záviset jen na preferenci vůně, ale zejména na typu pokožky těla.

Vyživující Body SuperFood Avocado + Omega 6 je vhodný pro ty z vás, které trápí suchá pokožka, kterou do hloubky vyživí a zanechá ji hladší na dotek.

avocado2.jpg

Zklidňující Body SuperFood Aloe Vera + Magnesium ocení ty z vás, které mají citlivou nebo podrážděnou pokožku. Díky výtažkům z Aloe vera bude vaše pleť zklidněná a zároveň vyživená.

aloe2.jpg

Hydratační Body SuperFood Watermelon + Hyaluronic Acid pomůže dehydrované pokožce opět získat pružnost a hydrataci.

meloun2.jpg

Obnovující Body SuperFood Cocoa + Ceramide je určený pro velmi suchou pokožku, které navrací potřebné živiny a hydrataci.

cocoa2.jpg

kasletabulka.jpgNaše první péče o tělo postavená na Green Science – spojení vědy a přírody ve formuli s 96 % ingrediencí přírodního původu pro maximální účinnost a minimální dopad na planetu.
Hydratuje až do hloubky 10 vrstev.

99 % spokojených zákazníků na základě spotřebitelského testu 112 spotřebitelů v UK z řina 2021.

Všechny Body SuperFood od Garnier mají veganské složení a jsou schválená v rámci Cruelty Free International. Obal je vyrobený za použití recyklovaných a recyklovatelných plastů.

kapsle.jpg