Třásňový pomocník od Viledy není jen tak nějaký obyčejný mop! Prošel mnoha inovacemi, aby byl tím nejdokonalejším pomocníkem do domácnosti. Kromě jiného disponuje dvěma druhy třásní – ty bílé jsou ze 100 % mikrovlákna, a tak zaručují snadný úklid a skvělou savost. Červené třásně zase podlahu zbaví jakékoliv nečistoty a to velmi šetrně díky abrazivnímu materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Trojúhelníkový tvar nástavce zajistí snadný úklid v rozích a teleskopickou tyč lze individuálně polohovat, jak právě potřebujete.

Za zmínku také stojí propracovaná konstrukce kbelíku Easy Wring and Clean TURBO. Pro lepší stabilitu a snazší manipulaci je vybavena podélnou rukojetí. Pro pohodlnější a intuitivní vyprazdňování je také doplněná o čelní otvor. Přenášení kbelíku po domácnosti už také není žádný problém. Je totiž ultra lehký!

Vadilo vám při vytírání ohýbání zad a věčně rozmáčené ruce ve špinavé vodě? Tak to je díky speciálnímu pedálu minulostí! Stačí ho jednoduše sešlápnout a Easy Wring and Clean TURBO vyždímá mop do poslední kapky.

Zapojte se do našeho testování a vybereme 5 z vás!

Mop Easy Wring and Clean TURBO je vhodný na všechny typy tvrdých podlah a k dostání je v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů od 949 Kč.

Více informací najdete zde.