Správnou volbou je nová dětská kosmetika Baby Friendly od české značky Manufaktura s výjimečně jemným složením pro ohleduplnou péči od hlavy až k patě. Mimořádně jemné receptury bez obsahu sulfátů, parabenů, ropných olejů a alergenních parfémů jsou obohaceny o poctivé rostlinné oleje a účinný ovesný výtažek s obsahem cenného beta-glukanu. Baby kosmetika je dermatologicky testována a je vhodná i pro novorozence a děti s obzvláště citlivou pokožkou. Design řady je doprovázen veselými obrázky zvířátek, s nimiž si užijete spoustu legrace.

Soutěžíme o 10 balíčků dětské kosmetiky Manufaktura pro Koupací rituál pro nejmenší v hodnotě 975 Kč.

Každý den dítěte je plný nových a nových dobrodružství, vzrušujících zážitků a překvapujících objevů. Večerní koupel se často stává pevným bodem denního programu, který dává malému človíčkovi znamení, že nastal čas zklidnění a chystání se do postýlky.

1) Malá miminka stačí denně omývat pouze vlažnou vodou. Cca 1x týdně použijte k mytí malé množství Jemné dětské mycí & koupelové emulze rozetřete na navlhčené pokožce, vytvořte pěnu a důkladně opláchněte. Pro koupel dávkujte přiměřené množství do teplé vody (cca 36 °C), po koupeli pokožku opláchněte.

2) Jemné dětské vlásky a pokožka hlavy vyžadují citlivé zacházení, proto je stačí mýt 1x týdně.  Aplikujte malé množství Jemného dětského šamponu do mokrých vlasů a jemně vmasírujte. Péči zakončete opláchnutím čistou vodou. U starších dětí lze používat mycí přípravky podle potřeby i častěji.

3) Jemným vmasírováním přiměřeného množství Výživného krému na tvář a tělo dopřejete jemné dětské pokožce něžnou péči, hydrataci a ochranu. U miminek doporučujeme spíše olej, pro větší děti je naopak vhodnější krém.

4) Pečující dětský olej je vhodný pro každodenní péči o miminka. Rozetřete ho v dlaních a krouživými pohyby jemně vetřete do pokožky. Jemná láskyplná masáž navíc dokáže zmírnit napětí, přispět ke kvalitnímu a klidnějšímu spánku a celkové pohodě dítěte.