Co může jedna malá vatová tyčinka udělat pro planetu? Víc, než si myslíte. Produkty šetrné k přírodě si razí cestu za svými zákazníky. Mezi mě právem patří Bel Cosmetic vatové tyčinky, protože každá z tyčinek je vyrobena z papíru a v papírových obalech je také najdete v obchodech.

Obsahují přírodní bavlnu a biologicky odbouratelné mikrovlákno, díky kterému zachytí ještě více nečistot.

Bel Cosmetic vatové tyčinky, které jsou kompletně bez plastu
61712a2e23662obrazek.pngVatové tyčinky Bel Cosmetic neobsahují žádné plasty a jsou tak šetrné k životnímu prostředí. Spolehnout se můžete i na jejich šetrnou péči o vaše uši díky hlavičce z bavlny a mikrovlákna. Plastovou tyčinku nahradila papírová, která je podstatně šetrnější k životnímu prostředí. Může se to zdát jako malá změna, ale i malé změny pomáhají ve společném boji proti plastovému odpadu. Více na www.tycinkybel.cz

Vatové tyčinky Bel Cosmetic se chlubí symbolem „eco-friendly paper stems“, a splňují tak legislativu EU, která začala platit 3. 7. 2021, o omezení dopadu některých plastových výrobků na životní prostředí.

Jaké jsou Bel Cosmetic vatové tyčinky, které jsou kompletně bez plastu?

61712c267f8cbobrazek.pngJsou vyrobeny z papíru
Tyčinky BEL už neobsahují plastové části. Tyto úchopné části jsou nyní vyráběny z papíru a tím omezují dopad na životní prostředí.

Mají papírový obal
Většina tyčinek BEL je 100% ECO FRIENDLY. V obchodech je najdete v papírových krabičkách s papírovými tyčinkami.

Obsah přírodní bavlny
Dostatečné množství namotané vaty z přírodní bavlny zaručuje větší komfort při čištění i odličování.

Biologicky odbouratelné mikrovlákno
Mikrovlákno zajišťuje lepší a důkladnější čištění, i to, že se vata na tyčince netřepí. To naše je vyrobeno z viskózy, což je 100% biologicky odbouratelný materiál.

Právě nyní máme pro vás připravené testování, kdy můžete získat balíček s produkty Bel, mezi kterými nebudou chybět Bel Cosmetic vatové tyčinky, které jsou kompletně bez plastu.

Zajímá nás váš názor, je pro vás důležité, že můžete používat produkty, které jsou šetrné k přírodě?

Oceňujete, že jsou bez plastu a že se testovaná papírová tyčinka rozloží za 4 měsíce, zatímco plastové to trvá desetiletí?

Budeme se těšit na vaše závěry po testování.

Vybereme 10 testerek, které získají tyto krásné balíčky.

V balíčku najdete tyto produkty:

61712b7e70b42obrazek.png

Vybereme 10 testerek, které získají tyto krásné balíčky.617129af9d66eobrazek.png