Jaké máte pozitivní návyky? Napište nám o nich! Pokud jste se například kolem 1. ledna rozhodla něco dělat, změnit, s něčím začít a vydrželo vám to již 21 dní, pak je to považováno za návyk. Co vás baví, uspokojuje a děláte to déle jak 21 dní?

Téma je velmi široké, může to být změna jídelníčku, běh, cvičení, otužování, ale také například chození na procházky, pravidelná četba knížek, používání látkových tašek, pěstování kaktusů, péče o někoho z rodiny, kdo tuto péči potřebuje, chůze pěšky do práce, ... je to jen na vás, co opakovaně, pravidelně děláte a je to pro vás pozitivní.

Pokud žádné zvyky nemáte, nebuďte smutná! Máte také šanci vyhrát. Napište nám, s jakým zvykem chcete začít. Líbí se vám nějaký sport? Toužíte začít cvičit jógu nebo se naučit tančit? Přemýšlíte, že začnete chodit pravidelně na kosmetiku? Jaký zvyk chcete začít dodržovat? Napiště nám, jaké návyky chcete uskutečnit. Pokud stále váháte, zda s vaším snem začít, možná vám napsání svého příběhu pomůže na cestě za splněním svého snu.

Napište nám o tom a získejte jeden z deseti balíčků se snídaňovými cereáliemi Nestlé Fitness!

Patří i snídání cereálií mezi vaše pozitivní návyky?

Deset vítězných příspěvků, které vybereme, oceníme balíčky se zásobou snídaňových cereálií na 2 měsíce.

Začněte svůj den s Nestlé FITNESS®!

Cereálie NESTLÉ FITNESS pro Vás byly připraveny s chutnými vybranými ingrediencemi, obsahují i celozrnný oves. Také obsahují vitamíny skupiny B, a tak pomáhají uvolňovat energii(1) z potravy. Vyberte si NESTLÉ FITNESS jako součást různorodé a vyvážené stravy.

1) Vitamíny B2, B6, niacin a kyselina pantothenová přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Je nutné pamatovat na zdravý životní styl a vyváženou stravu.