Všudypřítomné otázky přátel a rodiny ve vás utvrzují pocit selhání a bezmoci. Nebojte, nejste v tom sama. Problém s početím má až 15 % párů. Vyzkoušejte inositoly a kyselinu listovou, která pomůže v prvních stádiích vývoje embrya.

NatiFem, doplněk stravy na podporu plodnosti a otěhotnění s inositoly a foláty, podpoří vaši plodnost a poskytne Vašemu tělu vše, co pro období těhotenství potřebuje.

NatiFem je určen všem ženám v reprodukčním věku, které plánují miminko a chtějí otěhotnět. Přípravek je vhodný i pro ženy pokoušející se otěhotnět s pomocí IVF centra nebo plánující těhotenství ve zralejším věku. Přípravek NatiFem je vhodný i pro muže v rámci párové kůry.

Obsahuje inovativní kombinaci inositolů (myo-inositol a d-chiro-inositol) a kyselinu listovou i ve formě folátů 4. generace Quatrefolic®.

Každé balení obsahuje 30 sáčků s práškem po 2,75 g. Doporučené dávkování je 1-2 sáčky denně. Příprava je velmi snadná, obsah sáčku s práškem stačí rozpustit ve sklenici s vodou a vypít. Přípravek neobsahuje lepek, cukr ani laktózu. Obsahuje náhradní sladidla a příjemné citrónové aroma.

Zapojte se do soutěže, ve které 5 z vás vyhraje doplněk stravy NatiFem.

Quatrefolic® je ochranná známka firmy Gnosis.