Nezanedbávejte sama sebe a odměňte se za všechnu tu starost a péči, kterou věnujete svému okolí. Najděte si aspoň pár minut a postarejte se o sebe, své tělo... odměnou vám bude nejenom krásná a hladká pokožka, ale i dobrý pocit, že jste udělala něco pro sebe.

sada Astrid Beauty Elixir - hydratační péče s komplexem vzácných olejů
Co sada obsahuje?
BEAUTY ELIXIR Hedvábný čisticí pleťový olej

Hedvábný čisticí pleťový olej v sobě kombinuje sílu pistáciového, meruňkového, olivového a mandlového oleje. Nabízí luxusní a vysoce účinné čištění pleti. Odstraňuje veškeré nečistoty i make-up z tváře, očí a rtů. Jeho složení se vzácnými oleji, bisabololem a vitaminem E pomáhá udržovat ochranný film pleti a zabraňuje jejímu vysušování. Dodává pleti hedvábnou jemnost, vláčnost a mladistvý vzhled. Zanechává ji dokonale čistou a rozjasněnou s pocitem hydratace.
BEAUTY ELIXIR Denní a noční krém proti vráskám
Denní a noční krémy proti vráskám BEAUTY ELIXIR v sobě spojují sílu tří vzácných olejů - arganového, makadamového a mandlového, které mají jedinečné vyživující, zvláčňující a ochranné vlastnosti. Krémy jsou obohacené o unikátní složku PRO-ELASKIN, komplex proti vráskám a stárnutí pleti, který podporuje tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce, zlepšuje její pružnost a pevnost a přispívá k udržení optimální hladiny hydratace. Pleť je pak dokonale vyhlazená, hedvábně jemná, vláčná a ženy mohou zářit.

Získejte tuto exkluzivní sadu v naší redakční soutěži!