Nový antiperspirant Dove Invisible Care Floral Touch
100% péče Dove pro váš barevný život


Už žádné bílé skvrny na vašem barevném oblečení! Dove představuje nový antiperspirant Dove Invisible Care Floral Touch, který pečuje nejen o vaši pokožku, ale i o vaše oblíbené oblečení. Jemná květinová vůně vám pak zpříjemní celý den.

Znáte to, spěcháte do práce nebo na schůzku s přáteli, nalíčíte se, nanesete antiperspirant, v rychlosti na sebe oblékáte šaty a najednou bílá šmouha od antiperspirantu přes celý bok. S novým antiperspirantem Dove Invisible Care Floral Touch jsou tyto nepříjemnosti minulostí. Byl testován na stovce různých barev oblečení, od bílé až po černou, a na žádné nezanechal jedinou bílou skvrnu. Nová osvěžující květinová varianta s vůní jasmínu, frézie, leknínů a citrusů vám navíc zpříjemní celý den.

Dove Invisible Care Floral Touch samozřejmě nedělá kompromisy ani v péči o vaši pokožku. Přesně jak jste zvyklé u všech produktů Dove. I tato nová varianta antiperspirantů přináší až 48 hodinovou ochranu proti pocení a díky obsahu 1 hydratačního krému bude o jemnou pokožku vašeho podpaží dokonale postaráno.

Zapojte se do naší redakční soutěže a vyhrajte nový antiperspirant Dove.