642d7a5b1c2ecobrazek.png

Představení Queen Relived by Queenie představí v O2 areně ve dnech 18. a 19. května 2023 největší hity i méně známé písně legendárních Queen, doprovázené impozantní světelnou a multimediální show. Divákům tak nabídne zážitek světové úrovně, na který se nezapomíná. O2 arena se díky Queenie znovu dočká největší LCD obrazovky, která byla v této hale kdy použita, vznášejícího se klavíru a samozřejmě oslňujících světelných a pyrotechnických efektů. Podle samotné kapely totiž koncerty Queen neznamenaly jen skvělou hudbu, ale i velkolepou podívanou, v tom se jim chtějí Queenie co nejvíce přiblížit a navodit obdobnou fenomenální atmosféru.

63ef82a0a10baobrazek.png

Koncertní show Queen Relived by Queenie se bude konat ve čtvrtek 18. května a v pátek 19. května 2023 od 20:00 v pražské O2 areně (Českomoravská 2345/17a, Praha 9).

Pojďme si Queenie trochu více představit – hudební skupina se dala dohromady již před 17 lety a od té doby odehrála přes tisíc tuzemských i zahraničních vystoupení. Přestože jejich vystoupení stojí na perfektní souhře všech pěti členů kapely, hlavní hvězdou je stejně jako u jejich britského předobrazu zpěvák. Michael Kluch zvládá i nejtěžší polohy Mercuryho hlasové akrobatiky a zjevem i pohybem dává vzpomenout na frontmana Queen v nejlepších letech.

Jeho kvality oceňují diváci i profesionálové, jak dokazuje nominace na divadelní cenu Thálie za jeho výkon v muzikálu Freddie. Klucha na pódiu doplňují bubeník Petr Baláš, baskytarista Martin Binhack, klávesista Michal David (jedná se o shodu jmen) a kytarista Rudy Neumann.

Zapojte se do soutěže, ve které 5 z vás získá 2 vstupenky na show Queen Relived by Queenie!

Na ty z vás, na které se neusměje štěstí v naší soutěži, nemusíte smutnit. Vstupenky na tuto velkolepou show totiž můžete zakoupit na sítích Ticketmaster a Ticketportal. Tak neváhejte a přijďte prožít nezapomenutelný zážitek! 

63ef828d50886obrazek.png