Nabídne místní kuchyni v podání nejlepších evropských asijských restaurací, kulturní vystoupení nejslavnějších asijských umělců na pěti různých scénách a zmenšeniny nejznámějších asijských památek. AsianFest není jen o jídle, ale překročení jeho bran vás přenese do Asie a zabaví na celý víkend.

AsianFest 2018 se uskuteční 27. – 29. července 2018 na Branické louce v Praze. Jednou z nejzajímavějších atrakcí festivalu bude zcela jistě možnost prohlédnout si zmenšené repliky slavných uměleckých a architektonických asijských památek, jako je socha Buddhy z ostrova Phuket nebo 20 metrů široký pekingský císařský palác, šanghajská stará čínská čtvrť plná obchodů nebo pláž thajského ostrova Ko Pha Ngan. Především děti pak zabaví Pandaland s živými poníky a papoušky.

Druhý ročník AsianFest dosáhne nové úrovně. Se 120 restauracemi, které nabídnout autentické asijské pochoutky, 350 umělci, kteří dorazí přímo z Asie, a impozantními uměleckými a architektonickými památkami postavenými na ploše 30 000 m2 zprostředkuje nezapomenutelný zážitek. Návštěvníci získají pocit, jako by skutečně odjeli do dalekých zemí.

Zapojte se do soutěže, ve které 3 z vás získají 2 vstupenky Economy class na největší kulturně gastronomický festival ve střední Evropě - AsiAnFest 2018!