Jarní očista je ideální příležitostí, jak játrům ulevit a nastartovat po zimě organizmus. Aby vše šlapalo, jak má, pomohou vitaminy. Soutěžte a vyhrajte balíček přípravků Swiss s Ostropestřcem a Vitaminem D.

Jarní detoxikace je skvělý způsob, jak z těla dostat toxické látky, které se v něm za zimu nahromadily. Do těla se dostávají ze znečištěného ovzduší při dýchání, z umělých éček obsažených v potravinách a nápojích či z kosmetiky, kterou denně používáte s pocitem, že díky ní budete krásnější. Bezpečné není ani dlouhodobé užívání léků, jelikož většina z nich má nežádoucí účinky. Nemluvě o cigaretách a alkoholu, s nímž se v zimě možná rádi zahřejete. Když všechno sečtete, uvědomíte si, jak moc dáváte vašemu organizmu zabrat. Tělo se sice snaží škodlivin zbavit, ale ne vždy mu to jde dostatečně rychle.

Očista jater je nejdůležitější
Proto je potřeba organizmu pomoci a naordinovat si čas od času očistu. Ideálním pomocníkem pro detoxikaci je léčivá bylina - ostropestřec mariánský. Přesněji jeho semena, která se používají už po staletí na játra a další nejrůznější neduhy. Játra jsou životně důležitým orgánem. Probíhá v nich většina procesů souvisejících s metabolismem cukrů, tuků a aminokyselin. Zároveň zbavují organizmus toxických látek. Z těchto důvodů byste se měli o svá játra starat a co nejúčinněji je chránit. V tom vám pomůže Swiss Ostropestřec Forte s mimořádně vysokým obsahem účinné látky, což je extrakt ze semen ostropestřce mariánského, který podporuje nejen jejich detoxikaci, ale i regeneraci po všech druzích jaterních onemocnění a zároveň pomáhá rovněž udržet jejich správnou funkci a podporuje zažívání. Mimo to je ostropestřec velmi silný antioxidant, chrání buňky celého organizmu proti poškození volnými radikály a před nepříznivými vnějšími vlivy. Má blahodárný vliv na zdraví srdce a správnou hladinu krevního cukru. Při jarní detoxikaci tedy na něj rozhodně nezapomínejte a naordinujte si jej spolu s lehčí stravou.

ostrop.jpg

Důležité vitaminy
Abyste se dostali rychle do formy, potřebujete také doplnit vitaminy, které po dlouhé zimě vašemu tělu chybí. Proto se také zvyšuje nemocnost a únava. Supervitamin, jak se déčku říká, má komplexní vliv na organizmus a vědci o něm sepsali tisíce vědeckých studiích. Při jeho nedostatku strádá imunitní systém a hrozí zdravotní komplikace pro mozek, srdce i svaly. Deficit „déčka“ zvyšuje riziko vzniku rakoviny tlustého střeva, prsou a prostaty. Dále vznikají podmínky pro rozvinutí kardiovaskulárních onemocnění, osteoartrózy, cukrovky nebo roztroušené sklerózy. A jeho potřebu pro správný růst a vývoj pevných kostí a zubů u dětí připomínat jistě nemusíme, o tom, že pomáhá vstřebávání vápníku, jistě víte. Z toho důvodu Swiss Vitamin D3-Efekt nesmí ve výherním balíčku chybět. Spolu s Ostropestřcem vytváří skvělou dvojici, se kterou zvládnete jarní detoxikaci hravě.

Co můžete vyhrát:
3x balíček přípravků Swiss, který obsahuje Swiss Ostropestřec Forte a Swiss Vitamin D3-Efekt. Hodnota 1 výhry je cca 400 Kč.

shutterstock-707812645.jpg