Ošetřování člena rodiny je vždycky náročné a navíc bývá důvodem snížení rodinného rozpočtu. Kdo si ale zřídí do konce roku pojištění ošetřování v rámci programu FLEXI u Kooperativy, bude mít život snazší - až to bude potřeba, získá dvojnásobné plnění pojistného.

V programech životního pojištění FLEXI, FLEXI JUNIOR a FLEXI rizikové pojištění má klient jistotu finanční pomoci v době ošetřování kteréhokoli pojištěného člena rodiny. Nezáleží na tom, zda je ošetřovaný v nemocnici nebo doma, jestli potřebuje péči z důvodu nemoci nebo úrazu a délka plnění je až 365 dní. Letos se průměrné plnění při ošetřování dítěte dostalo na 25 000 Kč na pojistnou událost. Nejvyšší plnění tohoto roku dokonce přesáhlo 84 000 Kč.

Velkou výhodou je, že prostředky získané z pojištění můžete využít skutečně na cokoli, co vám usnadní život. Častou volbou bývá využití úklidové služby, dovoz nákupu až domů nebo profesionální pomoc s péčí nebo hlídáním dětí.

Pro pojištění ošetřování uzavřené do konce roku 2019 navíc platí speciální nabídka: až to bude potřeba, Kooperativa v rámci plnění vyplatí dvojnásobek výše sjednaného pojištění. A to je v rodinném rozpočtu znát.

Sjednejte si pojištění ošetřování pro sebe nebo své dítě, abyste při vážné životní situaci nezatížili své blízké, nebo jste měli dostatečné prostředky na asistenční služby.

Zapojte se do soutěže, ve které 3 z vás získají cestovní pojištění KOLUMBUS ABONENT v hodnotě cca 3 530 Kč!

Kolumbus abonent pro náročnější sportovce
Dlouhodobé cestovní pojištění KOLUMBUS ABONENT je výhodné pro vás, kteří často cestujete, ať už na dovolenou, nebo na služební cestu. Nemusíte před každou cestou řešit pojištění a vyjde vás dlouhodobě levněji. Oproti podobným pojištěním, která máte na platebních kartách, se můžete navíc spolehnout, že se pojištění vztahuje na všechna rizika, která vás mohou na cestách potkat, a nebudete platit za spoluúčast. Navíc zahrnuje pojištění celé řady náročnějších sportů, jako třeba rekreační lyžování a snowboarding, vysokohorskou turistiku, ferraty, rafting a mnoho dalších.