Milé čtenářky, máme pro vás připravené testování fantasticky křupavých chipsů Enjoy Chips vyrobených výhradně z přírodních ingrediencí.

Revoluční zeleninové chipsy rozšiřují svou nabídku o novinkou s rajčaty a oreganem na bázi lokálních surovin. Rajčata jsou pěstována na moravských farmách Čerstvě utrženo, a chipsy si tak můžete vychutnat spolu s dobrým pocitem z podpory tuzemských farmářů. Enjoy Chips s rajčaty a oreganem jsou dostupné ve dvou variantách – jako pečené a smažené.

Unikátní výrobní technologie umožňuje přípravu chipsů z pouze čerstvě sklizené zeleniny.Šetrná výroba uchovává uvnitř každého chipsu všechny oraganismu prospěšné minerály a vlákninu ze zpracované zeleniny. Ta navíc propůjčuje chipsům jejich barvu a vyjímečnou chuť. Chipsy neobsahují chemická barviva, umělá dochucovadla, konzervanty ani pšeničnou mouku, palmový olej či GMO.

Zapojte se do naší testovací soutěže o křupavé chipsy ENJOY CHIPS s rajčaty a oreganem. Vybereme 10 čtenářek, které budou testovat. Těšíme se na vaše recenze.