Jedním z našich podzimních témat je také klíšťová encefalitida, virové onemocnění, které můžete chytit od infikovaného klíštěte. Proti tomuto onemocnění existuje prevence v podobě očkování. Mnoho lidí ale toto očkování nemá nebo se nestihli naočkovat a onemocněli.

Pokud se vás toto onemocnění týká, sami jste ho prodělali nebo onemocněl někdo z vašeho okolí, budeme rádi, když nám o tom napíšete. Jak onemocnění probíhalo, jaký mělo pro nemocného dopad. I to, jaký máte názor na prevenci a na to, že si řada lidí myslí, že se jim něco podobného nemůže stát.

Rádi bychom vybrané příběhy vydali v podobě článků. Pokud nám váš příběh napíšete, stačí stručně, můžeme vás označit anonymně, pokud si to budete přát. Chceme o tématu klíšťovky mluvit, myslíme si, že tato vážná nemoc potřebuje publicitu.

Pro 5 z vás, kdo nám pošle svůj příběh máme připravenou odmenu a to balíček Micelárních sprchových gelů Dove. V balíčku se můžete těšit na 3 kusy této NOVINKY!

Micelární sprchový gel Dove Anti-Stress – ideální pro pokožku, která je dlouhodobě vystavena stresorům v podobě znečištěného ovzduší. Jemně odstraňuje i nejmenší nečistoty uložené v pórech. Navíc vás okouzlí něžná vůně jasmínu a santalového dřeva pověstná svou uklidňující a relaxační silou.

Micelární sprchový gel a tableta Dove Sensitive skin – hypoalergenní sprchová řada speciálně určená pro velmi citlivou pokožku. Jemné krémové složení bez obsahu mýdla a barviv poskytuje dokonalou, ultra jemnou očistu s jemnou vůní heřmánku.