Unikátní složení zklidňuje pokožku a zároveň vyrovnává tón pleti. Přírodní složky aktivně působí na kožní buňky postižené od pigmentových skvrn, přes metličkové žilky až po začervenalou kůži způsobenou rosaceou či projevy kuperózy. Je vhodný ke každodennímu použití jako ochranný krém, báze pod makeup nebo jako korektor.

Účinek 3 v 1
Zelený krém funguje jako podkladová báze, celodenní korektor a aktivní pleťová péče, která v rámci několika měsíců viditelně koriguje pleť a její zarudnutí.

Jak fungují mikrokapsle a instantní korekce pleťového tónu
Unikátní zelené mikro kapsle obsahují pigmenty v pleťovém tónu. Kapsle se po aplikaci na pokožku rozpadnou a umožní tak pigmentům perfektní a dlouhodobou korekci. Pleť je díky tomu sjednocená, tónovaná a jakékoliv začervenání je redukované. Samozřejmě, že i zelený odstín mikro kapslí neutralizuje červené odstíny.

Co dělá Rosalique tak efektivní?
Účinné látky používané v přípravku Rosalique mají klinicky prokázanou schopnost pozitivně reagovat a působit na citlivou červenou pokožku. Dlouhodobý terapeutický účinek denního užívání přípravku Rosalique ukazuje, že během 4 až 8 týdnů je zarudnutí výrazně sníženo a pleť je vyhlazená. Primární aktivní látkou je A-Bisabolol (klinicky prokazatelné protizánětlivé účinky). Mezi podpůrné ingredience patří vulkanický minerál Zeolit, močovina, bambucké máslo a panthenol (pro vitamin B5). Krém je bez parafínu, parabenů a bez parfemace.

Krém Rosalique můžete bez obav používat dlouhodobě. Už za osm týdnů se při každodenním používání objeví první výsledky. Pleť bude méně citlivá a náchylná k zarudnutí.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z krémů Rosalique 3 v 1 pro citlivou a začervenalou pleť. Vyhraje 5 z vás!