Soutěž o 3 vouchery na Francouzskou snídani pro dva v pekařství a cukrářství Petite France Boulangerie & Patisserie v Myslíkově ulici č. 22 v Praze 2.

PetiteFrance-exterier.jpg

Francouzské pekařství a cukrářství Petite France v Myslíkově ulici č. 22, které nedávno oslavilo tři roky od svého otevření, přivítá máj – měsíc lásky. A jak jinak, než dalšími specialitami podle tradičních francouzských receptů. Kromě voňavých baget a croissantů tu najdete třeba  dort Créme Framboise, lahodný čokoládový dort z pravé ghanské čokolády Cacao Barry či osvěžující páj z brazilské limetky.  Nechybí ani makronky s   příchutí maracuji, vaječného koňaku či ovocné tartaletky, krásně zdobené éclairs a mnoho dalších sladkých pokušení. Lákadlem jsou také důmyslně ochucené chleby, kávičky, domácí marmelády nebo vína. Všechny sladkosti i pečivo jsou vyrobeny ručně, bez chemie a konzervantů. A od května tu také vrcholí  jahodová sezona.

PetiteFrance2.jpg

Májová snídaně pro dva obsahuje máslový nebo čokoládový croissant, máslo, francouzskou marmeládu, kávu Filicori Gran Crema Delicato dle výběru, čerstvě vymačkaný pomerančový džus a skleničku crémant rosé z Loire. A zajít na ni můžete nejen v květnu – voucher platí až do konce roku 2018.

voucher-snidane.jpg