Každý den musíme myslet na spoustu starostí. Jak se postarat o děti, domácnost... Rostoucí výdaje, které musíme vynaložit na vše včetně energií, nám často zamotají hlavu.

Chcete vypnout? Potřebujete se odreagovat? Máte ráda vzrušení? Nechcete myslet na obvyklé starosti? Máme pro vás tip na knihu, díky které se vám to podaří!

5a9fd466dfa37obrazek.pngRachel Abbottová
Spi sladce
Když zoufalá Olivia Brookesová před dvěma lety na policii ohlásila, že se její manžel nevrátil s dětmi domů, strachovala se, že už je možná nikdy víc nespatří. Měla důvod obávat se nejhoršího, a ne bezdůvodně. Nebyla by to první tragédie, která Olivii potkala.
Nyní vyšetřuje detektiv Tom Douglas její rodinu znovu. Tentokrát je to však Olivie, kdo se pohřešuje, a s ní i její tři děti. Všechny důkazy nasvědčují tomu, že ještě ráno byla doma. Její auto však stojí v garáži a peněženku má v kabelce – na stole v kuchyni. Kam tedy zmizela? Proč a jak? Nikdo nic netuší. Zdá se, že dokonce ani její manžel, který měl dosud vždycky všechno dokonale pod kontrolou.
Policie chce vyhlásit celostátní pátrání, z jakéhosi důvodu však ze všech alb, mobilů i počítačů zmizely veškeré rodinné fotografie. A pak se najde krev… Že by Olivii dostihla minulost?

Získejte tento dechberoucí kriminální thriller v naší redakční soutěži!