Dětskou tvořivost je důležité rozvíjet a podporovat. A ta nejvhodnější příležitost k tomu je snídaně, při níž se u stolu většinou potká celá rodina. Může tak být mnohem víc než jen důležitým načerpáním energie na celé dopoledne. Zatímco cereálie Nesquik plné vitaminů, minerálů a zároveň jedinečné kakaové chuti sytí naše tělo, jejich obal vyživuje dětskou mysl.

Představujeme vám „Nedokončené příběhy“.

Tři druhy cereálií Nesquik, tři příběhy

Na zadní straně obalů cereálií Nesquik, Nesquik Mix a Nesquik ABC nově objevíte příběhy, které nemají konec. Neděste se, má to svůj důvod – udělat vypravěče pohádek z vašich dětí. Rozehrát jejich fantazii na plné obrátky a využít společný čas u snídaně tím nejlepším možným způsobem. Jejich duševním i tělesným rozvojem.

Čtěte si s dětmi knížky? Vyprávíte si různé pohádky, příběhy, historky? Zajímá nás, jak jste pojaly s dětmi „nedokončené příběhy“a těšíme se na vaše recenze! Inspiraci najdete na obalu každého balení cereálií.


nese.jpg

Proč cereálie Nesquik?

Po dlouhém nočním spánku potřebují děti vyváženou snídani, aby se probudily a nastartovaly svůj den. Hned po ránu by měly přijmout okolo 20 % denní potřeby energie a významné množství živin. Za ideální snídani proto výživoví specialisté považují směs sacharidů, vlákniny, bílkovin, vitaminů a minerálních látek. Toto všechno tělu dodá porce kvalitních cereálií, mléčného výrobku a ovoce. Nesmíme ale zapomínat ani na pitný režim, tedy sklenku vody.

Při výběru cereálií je důležité dbát, aby byly vyrobeny z celozrnné mouky, skýtaly bohatý zdroj vlákniny a obsahovaly vitaminy a minerální látky. To všechno a skvělou chuť k tomu nejdete v cereáliích Nesquik od značky Nestlé. Jsou doplněné o riboflavin, niacin, vitamin B6, kyselinu listovou, kyselinu pantotenovou, železo, vápník a vitamin D, takže mimo jiné připívají i k rozvoji poznávacích funkcí. A co víc - obsahují pouze přírodní aromata a jsou bez palmového oleje.Podtrženo a sečteno, cereálie Nesquik pomáhají rozvíjet potenciál našich dětí, aby nás mohly překvapovat každý den.

 Milé maminky pojďte s námi a spolu s vašimi dětmi testovat snídaňové cereálie Nesquik. Každá maminka získá balíček se všemi třemi druhy cereální Nesquick, které jsou spojené s „Nedokončenými příběhy“ Těšíme se na vaše recenze.


6087dc0c50638obrazek.png