Adventní Galerie Harfa nabízí výhodné nákupy i radost a zážitky navíc

Galerie Harfa zve k návštěvě všechny, kteří chtějí vyřešit vánoční nákupy pohodlně, výhodně a bezpečně na jednom místě. Obchodní centrum s výbornou dostupností nabízí dostatečné parkovací kapacity zdarma, skvělé gastronomické zážitky nebo bruslení na ledové ploše umístěné na střeše.

Vánoční nákupy pod jednou střechou v klidu a bezpečně

Galerie Harfa nabízí řešení vánočních nákupů během jediného dne ve více než stovce obchodů s různým zaměřením. Lákavé jsou především výhodné nákupy v nově otevřených prodejnách s módou jako jsou HalfPrice, Benetton outlet, Sinsay nebo Fade se značkami Calvin Klein a Guess. Kromě tradičního zboží nabízí obchodní centrum každoročně i ryze vánoční sortiment, zákazník tu pořídí vánoční stromek, kapra nebo vánoční ozdoby. „Naše obchodní centrum je jedním ze dvou míst v Praze, kde můžete už jedenáctou předvánoční sezonu zakoupit překrásné, ručně vyráběné vánoční ozdoby od české firmy ozdoba.cz,“ doplňuje Martina Tlustá, marketingová manažerka Galeria Harfa.

harfa-1-.jpg

Zábava a relax v předvánočním čase

Galerie Harfa připravila na adventní období i řadu doprovodných aktivit. Mikuláš potěší malé děti v prostorách Galerie Harfa 5. prosince od 17 hodin, dospělí se mohou nechat inspirovat v rámci kuchařských show, které pořádá Gurmán Harfa každou středu a sobotu ve spolupráci s předními šéfkuchaři. Velkou atrakcí Galerie Harfa je unikátní ledová plocha umístěná na střeše obchodního centra, která je v provozu od začátku prosince. „Chceme našim zákazníkům maximálně zpříjemnit adventní čas u nás a poděkovat jim za jejich přízeň i v tomto nelehkém období. Přejeme si, aby zde strávili s rodinou a blízkými chvilky bez zbytečného shonu, front a v bezpečí a aby si kromě nákupů donesli i příjemné zážitky,“ uzavírá Tlustá.

Vyrazte na vánoční nákupy do Harfy. Máme pro vás 5 poukazů v hodnotě 1 000 Kč, které můžete uplatnit na nákup v celém OC Galerie Harfa.