Růžová pěnová koupel
s jahodovou vůní potěší na konci dne princezny i jejich maminky. Koupel obsahuje mandlové mléko pro jemnou péči o citlivou dětskou pokožku a má dokonale růžovou barvu. Pokud sáček rozstřihnete podle naznačené linie, máte navíc roztomilého maňáska na hraní ve spoustě dlouhotrvající pěny! Jak je u teteseptu zvykem, barvy jsou potravinářské a tak se nemusíte bát obarvení vlasů, pokožky ani vany.

Koupel Jednorožec tak doplňuje oblíbenou Sopku a nedávnou novinku koupelovou kouli Lovci pokladů!

Koupel Sopka vás s spolu s malým žabákem vezme na úžasné dobrodružství, které předznamenává roztomilý obal. Ale pravá zábava začne až ve vaně! Odstřihněte horní růžek obalu a Sopku vložte do napuštěné vany. Horním otvorem ze Sopky uniká koupelová směs – bublající, pěnivá „láva“ stoupá jako z vulkánu a barví vodu do zářivé oranžové.

tetesept koupele nejsou jen zábavné, ale také pečující a vhodné pro citlivou dětskou pokožku. Filosofie značky je založena na kombinaci nejnovějších vědeckých a lékařských poznatků a tradičního přírodního léčitelství, které využívá sílu bylin. Koupele neobsahují silikony, parafíny, konzervanty, alkalické složky ani minerální oleje. Použitá potravinářská barviva jsou zdravotně nezávadná a nezabarvují ani vanu, dětskou pokožku ani vlasy. Produkty jsou dermatologicky testované a vhodné pro děti od 3 let.

Zapojte se do naší soutěže a získejte 3 sady do koupele pro vaše princezny!