Dudlík MAM Perfect Night 6+ měsíců
Nejnovější lékařské výzkumy se jasně shodují, čím tenčí a měkčí krček savičky je, tím menší tlak je vyvíjen na dásně a zoubky. Jelikož značka MAM vyvíjí své výrobky ve spolupráci s lékařskými odborníky, vznikl MAM Perfect Night, dudlík, díky kterému dochází ke snížení rizika křivých zoubků díky unikátní savičce, která je 4krát měkčí než většina běžných srovnatelných silikonových dudlíků, a jejíž krček je až o 60% tenčí. Díky svítícímu knoflíku dudlík ve tmě snadno naleznou děti i rodiče.

Pásek na dudlík MAM Clip & Cover
Pásek je vhodný pro všechny typy dudlíků i kousátek díky flexibilnímu suchému zipu. S páskem na dudlík a krytkou na savičku je dudlík aktivních dětí vždy čistý a po ruce. Délka pásku je bezpečná a pásek je omyvatelný a zároveň odolný. Posuvný mechanismus spony lze snadno ovládat jednou rukou a pásek tak rychle a snadno připevníte na letní i zimní oděv. 

MAM Snack Box, 6+ měsíce
Snack Box trénuje princip klešťového uchopení pokrmu, čímž se rozvíjí jemná motorika dítěte. Díky malému otvoru s ochranným víčkem se děti mohou snadno obsloužit a ochranný kroužek zabraňuje vypadnutí pokrmu, když se děti samy krmí skrz malý otvor. Velký otvor je ideální pro rodiče, kteří mohou box snadno naplnit různými svačinami. Box má inovativní příchytnou funkci – víčko lze jednoduše připojit ke dnu a vznikne tak praktické držadlo.

Zapojte se do naší soutěže a 3 z vás získají sadu MAM, která obsahuje dudlík, pásek na dudlík a snack box.