Vysoká vzdušná vlhkost se tvoří na místě, kde vypouštíme do ovzduší větší množství vody. Vzniká zejména při sprchování, koupání, mytí, ale i při vaření, sušení prádla, žehlení nebo dokonce našimi klasickými činnostmi jako je dýchání nebo pocení. Proto se s vyšší vlhkostí můžeme setkat i například v ložnici, zejména když jsme zde zvyklí méně topit a v zimním období méně větrat.

Díky nejsilnější absorpční schopnosti, dokáže Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360° KOUPELNA zvládnout i tak náročné prostředí, které v  koupelně je. Můžete jej ale využít i v jiných místnostech, jako je kuchyně, ložnice, dětský pokoj, předsíň nebo sklep.

Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360° KOUPELNA je vytvořen speciálně pro absorpci většího množství vlhkosti, která se tvoří právě v koupelně. Unikátní design je koncipován tak, aby zajistil maximální výkon pohlcovače. Široké otvory ve speciálním tvaru a sklonu ve vrchní části zvyšují výkon nasávání vlhkosti a přivádějí ji k absorpčním krystalům tablety, které ji přeměňují v kapalinu a hromadí ji ve spodní části. Odtud je pak velmi snadné ji vylít, například do toalety. Koupelnový systém AERO 360° pracuje s jedinečnou náplní AERO 360°, která se v koupelně s rozlohou 10 m2 spotřebuje přibližně za 2 měsíce (podle míry vlhkosti).

Jak Ceresit Koupelna funguje?

  • Speciální design umožňuje pohlcování nadměrné vlhkosti celou plochou vrchní části přístroje.
  • Ultra absorpční krystaly zaručují maximální absorpci vlhkosti z okolí navíc absorbují zápachy ze vzduchu.
  • Vlhkost z ovzduší se po absorpci přeměňuje na slaný roztok, který se shromažďuje v zásobníku ve spodní části pohlcovače.
  • Jímáním vlhkosti se tableta postupně rozpouští. Následně ji můžete nahradit novou. Tableta vydrží cca 2 měsíce (podle velikosti místnosti a míry vlhkosti). Náhradní tablety se prodávají samostatně a je možné si vybrat z tablet s vůní – Levandulová zahrada / Luční kvítí / Svěžest vodopádů

Zapojte se do soutěže, ve které 10 z vás Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360° KOUPELNA vyhraje!