Vybírat přípravky pro děti bychom měli velmi pečlivě, ideálně na doporučení pediatra. Taková kosmetika by měla být hypoalergenní, nepříliš parfémovaná, bez parabenů a s fyziologickým pH. To všechno splňuje řada přípravků pro nejmenší Uriage Bébé, která se vyznačuje vysokou snášenlivostí. Také proto, že jako jediná obsahuje termální vodou Uriage z francouzských Alp. Ta je doslova andělem strážným dětské pokožky.

5ab8c403b5385obrazek.pngHydratační tělové mléko pro nejmenší

Hydratační tělové mléko navrací komfort pokožce těch nejmenších se sklonem k vysušování způsobenému kontaktem s oblečením či jinými vnějšími vlivy.
Starají se o to hydratační vlastnosti glycerinu, ale také bambucké máslo a máslo illipe, které pokožku vyživují, chrání a zamezují jejímu vysoušení. Kombinace aloe vera a termální vody Uriage (30 %) navíc zklidňuje podrážděnou a citlivou pokožku.

Hydratační tělové mléko je vhodně i pro ty nejmenší. Mimo jiné přispívá také výraznému zlepšení fyziologického olupování pokožky miminek po porodu.
Přípravek vás kromě již vyjmenovaných blahodárných účinků okouzlí také příjemnou, decentní vůni. Navíc se rychle rozpouští a zanechává pokožku okamžitě hebkou.

Zapojte se do naší soutěže a 3 z vás získají Hydratační tělové mléko Uriage Bébé.