Hledejte od pondělí do pátku a vyhrajte balíček sprchových gelů Kneipp®!

Balíček sprchových gelů Kneipp® vyhraje 5 z vás!

A co musíte pro výhru udělat?

Buďte se Žena-in od pondělí 26. 4. 13 hodin do pátku 30. 4. 2021, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:
Celkem v 10ti článcích magazínu, které vyšly od 1. 4. 2021, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).
Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 10. Pokud jich sesbíráte 10, jste ve skupině, ze které vybereme každý den jednoho vítěze.

st.jpg

  • Pondělí: balíček sprchových gelů Kneipp®
  • Úterý: balíček sprchových gelů Kneipp®
  • Středa: balíček sprchových gelů Kneipp®
  • Čtvrtek: balíček sprchových gelů Kneipp®
  • Pátek: balíček sprchových gelů Kneipp®

Sprchový gel pro tělo a mysl: Be Happy

Dopřejte si jemnou očistu těla s Kneipp® sprchovým gelem Be happy, vaše pokožka bude po použití dokonale hydratovaná a díky opojné vůni éterických olejů z mandarinky a vetiveru si příjemně odpočine i vaše mysl.Sprchový gel funguje díky síle mandarinky, která je velmi vhodná pro problematickou a zralou pokožku a redukuje tvorbu kožního mazu, vetiveru neboli vousatky draslavé, která mu propůjčuje silné dřevité aroma, a pomerančovníku hořkého, jenž má relaxační účinky, uvolňuje křeče a ulevuje při nachlazení.


606dbe845fa94obrazek.pngCena: 149 Kč

Sprchový gel pro tělo a mysl: Be Relaxed

Studená či vlažná sprcha po ránu uvádí krevní oběh do pohybu a dodává potřebné „energetické nakopnutí“. Teplá sprcha naopak krevní tlak snižuje,navozuje únavu a je tak ideální večerní kratochvílí pro nespavce. Podpořte její účinky vonnou kompozicí se silou éterických olejů ze santalového dřeva a tonky (což jsou semena stromu silovoň), které okouzlí vaši mysl. Výrobky Kneipp® berou ohledy nejen na zdraví vaší pokožky, ale také naší planety. Láhve jsou vyrobenyze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu rPET. Kvůli etiketám nepadl jediný strom, jsou totiž vyrobeny z kamenného (ekologicky vyráběného) papíru. Pro tisk je použito jen minimální množství barvy.


606dbeba69b8eobrazek.png
Cena: 149 Kč

Více voňavých inspirací najdete na stránkách www.kneipp.cz

606dbe44d92f1obrazek.png