Na dveře klepe Mikuláš, oblíbený svátek malých i dospělých. Určitě jste si všimli, že na trh opět přišla limitovaná edice tří nejoblíbenějších příchutí Fidorky v mikulášském designu. Mikuláš, čertík a anděl – všechny tři najdete na obalu mléčné Fidorky s kokosem, na obalu hořké Fidorky s oříškovou náplní a také na žlutém obalu bílé Fidorky s čokoládovou náplní. Chutnají dětem i dospělým a báječně se hodí do mikulášského balíčku.

Všechny tři postavy jsou hravé, vtipné a rošťácké. Více na www.vykutalenarostarna.cz

A co musíte pro výhru udělat?

Od pondělí 23. 11. do pátku 27. 11. můžete vyhrát Fidorky v mikulášském obalu a Mac Toys Plyšák do mikrovlnky! Hledejte s námi a těšte se na sladké vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:

Celkem ve dvanácti článcích magazínu, které vyšly od 2. 11. 2020, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 12. Pokud jich sesbíráte 12, jste ve skupině, ze které vybereme za každý den vítěze. Hrát můžete od pondělí do pátku.

Celkem rozdáme 5 balíčků, ve kterých najdete Fidorky v limitovaných mikulášských obalech a Mac Toys Plyšák do mikrovlnky!

A to není vše! Zvláštní cena za věrnost (hledání ve všech dnech soutěže): Fén na vlasy Rowenta CV5830F0 Studio Dry Glow!

Hledejte každý den od pondělí do pátku a těšte se na sladké výhry.

V balíčku se můžete těšit na:

  • Pondělí: Úterý: Balíček Fidorky v limitovaných mikulášských obalech a Mac Toys Plyšák do mikrovlnky
  • Úterý: Balíček Fidorky v limitovaných mikulášských obalech a Mac Toys Plyšák do mikrovlnky
  • Středa: Balíček Fidorky v limitovaných mikulášských obalech a Mac Toys Plyšák do mikrovlnky
  • Čtvrtek: Úterý: Balíček Fidorky v limitovaných mikulášských obalech a Mac Toys Plyšák do mikrovlnky
  • Pátek: Úterý: Balíček Fidorky v limitovaných mikulášských obalech a Mac Toys Plyšák do mikrovlnky

Zvláštní cena za věrnost (hledání ve všech dnech soutěže): Fén na vlasy Rowenta CV5830F0 Studio Dry Glow!

Mac Toys Plyš do mikrovlnky


Ilustrační foto

Krásné heboučké a vonící zvířátko na nahřátí do mikrovlnky.Návod k použití Před použitím odstraňte všechny visačky. Před nahřátím musí být plyš suchá a čistá. Ohřívejte v mikrovlnné troubě max. 1,5min. při výkonu do 600-1000W. Pokud zvířátko přehřejete, nepoužívejte jej a počkejte dokud nevychladne. Při několika prvních zahřátích může být plyš vlhká, nechte ji proto před dalším použitím přes noc vychladnout. Před dalším použitím vždy nechte plyš zcela vychladnout. Na bolavá záda nebo na bříško.

Fén na vlasy Rowenta Studio Dry CV5830F0

Vysoušeč vlasů Rowenta Studio Dry Glow CV5830F0 se díky vestavěnému ionizátoru postará o extrémně rychlé vysoušení vlasů se zářivým leskem. Generátor iontů odstraňuje statickou energii, čímž zamezuje nežádoucímu zvlnění a zanechává vaše vlasy dokonale hladké, poddajné a fantasticky zářivé. Díky pokročilé technologii Effiwatts je dosaženo energeticky úsporného výkonu a maximální účinnosti. Pro perfektní styling účesu je součástí příslušenství fénu na vlasy Rowenta CV5830F0 Studio Dry Glow i difuzér a koncentrátor.