61a8ccb5de0f3obrazek.png
A co musíte pro výhru udělat?

Buďte se Žena-in od čtvrtka 9. 12. do úterý 14. 12. 2021, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:
Celkem ve 13ti článcích magazínu, které vyšly od 12. 11. 2021, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 13. Pokud jich sesbíráte 13, jste ve skupině, ze které vybereme za každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. Tentokrát je sobota a neděle jeden soutěžní den (úkoly můžete splnit v sobotu nebo neděli).

ct.jpg

Hrát můžete od čtvrtka do úterý.
61a8cce223df2obrazek.png

Výhry:

  • Čtvrtek: Dárková sada Retlux Girlanda nano s přírodní dekorací 10 LED, Papírová hvězda s LED za okno sametový povrch a Balíček Carla ( Cherry - Višně v čokoládě, Sladké mámení, Hořká čokoláda s rozinkami a rumovou příchutí a Lada - mléčná a hořká čokoláda)
  • Pátek: Dárková sada Retlux Girlanda nano s přírodní dekorací 10 LED, Papírová hvězda s LED za okno sametový povrch a Balíček Carla ( Cherry - Višně v čokoládě, Sladké mámení, Hořká čokoláda s rozinkami a rumovou příchutí a Lada - mléčná a hořká čokoláda)
  • Sobota a neděle: Dárková sada Retlux Girlanda nano s přírodní dekorací 10 LED, Papírová hvězda s LED za okno sametový povrch a Balíček Carla ( Cherry - Višně v čokoládě, Sladké mámení, Hořká čokoláda s rozinkami a rumovou příchutí a Lada - mléčná a hořká čokoláda)
  • Pondělí: Dárková sada Retlux Girlanda nano s přírodní dekorací 10 LED, Papírová hvězda s LED za okno sametový povrch a Balíček Carla ( Cherry - Višně v čokoládě, Sladké mámení, Hořká čokoláda s rozinkami a rumovou příchutí a Lada - mléčná a hořká čokoláda)
  • ÚTERÝ: Dárková sada Retlux Girlanda nano s přírodní dekorací 10 LED, Papírová hvězda s LED za okno sametový povrch a Balíček Carla ( Cherry - Višně v čokoládě, Sladké mámení, Hořká čokoláda s rozinkami a rumovou příchutí a Lada - mléčná a hořká čokoláda)

Girlanda nano s přírodní dekorací 10 LED
Aby bylo jasno, byla by škoda strávit Vánoce na síti
Vánoce tu nejsou od toho, abychom je prosurfovali na webu. Co nejvíce času bychom měli st

rávit ve společnosti svých blízkých. Tato girlanda s přírodním dekorem nám jde příkladem – místo toho, aby se připojila do sítě, stráví svátky raději ve společnosti svých nejbližších, kterými jsou tři tužkové baterie.

Papírová hvězda s LED za okno sametový povrch 10 LED
Aby bylo jasno, i papírové hvězdy mohou odkrýt závoj noci
Zimní noční obloha je bezesporu překrásná, usínat při pohledu na hvězdy je však o poznání snazší v létě. Teď si však tu pravou romantiku můžete vychutnat i v zimě, aniž byste přimrzli ke karimatce, a to díky zářícím papírovým hvězdám, které se navíc mohou pochlubit ozdobným povrchem.

Cherry - Višně v čokoládě

cok.jpg

Harmonická chuť višní a jemného likéru.
Formované bonbony v hořké čokoládě (50 %) s višní v alkoholu.

Sladké mámení
Sametově jemná chuť mléčné čokolády
Pralinky z mléčné čokolády s jemnou kakaovou náplní.

Hořká čokoláda s rozinkami a rumovou příchutí
Zaručeně pirátský zážitek.
Tabulka hořké čokolády s rozinkami a rumovou příchutí.

Lada Betlém
Intenzivně hořký zážitek.
Tabulka hořké 70% čokolády.

Lada Vánoce
Smyslné sametově mléčné tóny čokolády.
Tabulka mléčné čokolády.