Velký úspěch prvního dílu nakopnul Elly k sepsání pokračování, které vám nesmí chybět v knihovně kuchařek. O první kuchařce jsme psali ve článku ZDE:

kuch2.jpg

Nenechte si ujít: Elly, naše redaktorka rubriky Vaření vydává Božskou kuchařku! 

Na jaře ředkvičky, na podzim jablka a švestky přímo ze stromu. V zimě zásoby kořenové zeleniny, brambory a zelí. A léto? To je plné hojnosti. Dozrávají rajčata, mrkev, hrách a všechno možné ovoce. Recepty v nové Božské kuchařce využijete po celý rok. Budete potřebovat běžně dostupné suroviny, které seženete v každém obchodě nebo na trhu. Ani v tomto pokračování nečekejte žádné složité postupy a hodiny v kuchyni, většinu jídel připravíte do 30 minut. Stejně jako u prvního dílu.

Pořád totiž platí, že den většiny z nás by potřeboval být nafukovací. Chceme si užívat rodinu, pracovat, ale stejně tak se chceme dobře najíst. Kde na to všechno brát čas?

kuch3.jpg

Alena Kolaříková alias Bohyně kuchyně při jejím psaní čerpala z vlastního života své velké rodiny. Sama sepsala a nafotila recepty ze surovin, které máte běžně doma v lednici či ve spíži. Protože není snad nic horšího, než když chcete vařit a pro polovinu surovin musíte do specializovaného obchodu. Kdo na to má čas?

V kuchařce najdete 88 receptů na snídaně, svačiny, polévky, hlavní jídla, moučníky a domácí pečivo. Nápady, jak z jednoho základu připravit několik dalších jídel a tipy co všechno si můžete připravit ve větším množství a uchovat v mrazničce.
Praktická kuchařka, která nesmí chybět v kuchyni všech, kdo rádi vaří a často nestíhají.

Testováno na dětech od 3 do 18 let.

Může to být dobrá inspirace na vánoční dárek pro vaše blízké, kteří rádi vaří!

Alena Kolaříková alias Bohyně kuchyně

61a9f51b13f2bblobid0.jpg

Chtěla být už od útlého věku spisovatelkou. Místo toho se stala účetní. S nástupem na mateřskou dovolenou tuto práci opustila a už se k ní nikdy nevrátila. Srdce jí táhlo jinam. K její největší vášni, vaření a pečení. Začala si po malých krůčcích plnit svůj sen. V roce 2000 začala psát pro ženský internetový magazín Žena-in.cz, pro který píše dodnes. K tomu si v roce 2013 založila foodblog Bohynekuchyne.cz. Živí se tvorbou receptů nejen na blog a do jiných médií, ale také zakázkovou prací pro větší i menší potravinářské značky. Práce se stala jejím největším koníčkem, a i po dvaceti letech na ní jisto-jistě poznáte, že jí vše, co dělá baví a naplňuje. Se třemi dětmi, jedním manželem a čtyřmi kočkami žije ve vesničce Všechovice, kousek od Hranic na Moravě. Vydáním Božské kuchařky si splnila jeden ze svých snů. Druhý díl neplánovala, ale poptávka fanoušků a čtenářů ji přesvědčila a tak je na světě její další kuchařka.

Vyhrajte v naší soutěži jednu ze tří kuchařek od Elly!

Božská kuchařka, nakladatelství CPRES, 216 stran, doporučená cena 349 Kč!

Zakoupíte u svého knihkupce nebo na www.obchod.bohynekuchyne.cz, kde ke knize seženete i hezké dárky do kuchyně a podpis od autorky.
61a9f52675bbbobrazek.png