Vyzkoušejte 4týdenní intenzivní kůru s vitaminem C

or2.jpg
Novinka: NovAge ProCeuticals 10% roztok s vitaminem C (4 x 7 ml)
Vitamin C je nezbytnou látkou, bez které se neobejde naše tělo ani pleť. Jeho nejúčinnější forma je čerstvá, avšak rychleji ztrácí svou účinnost. Oriflame však našel způsob jak zajistit čerstvost tohoto vitaminu. Vyzkoušejte roztok s 10% vitaminem C ProCeuticals. Smícháním koncentrovaného prášku s hydratačním gelem, který do pleti pomáhá vstřebávat aktivní látky, vznikne čerstvá směs, která je velmi účinná. Pravidelné používání roztoku s vitaminem C viditelně redukuje nerovnoměrnou pigmentaci, zpomaluje tvorbu a projevy melaninu, vyrovnává a rozjasňuje tón pleti a zajišťuje důležitou ochranu před UV zářením a volnými radikály.

Zařaďte pleťovou masku 1x týdně do své rutiny

orif.jpgNovinka: NovAge ProCeuticals Pleťová maska z biocelulózy 
Tajemství prémiových produktů NovAge tkví ve výtažcích z rostlinných kmenových buněk. Včetně nich jsou v pleťové masce obsaženy i další zázračné složky, např. populární rostlinka „cica“, která je extrémně bohatá na vitaminy, minerály a především má regenerační a uklidňující účinky. Maska obsahuje také niacinamid – vitamin B3, který pomáhá při aknózní pokožce a rozšířených pórech, ale i při citlivé podrážděné pokožce, protože dokáže budovat přirozenou bariéru pleti. ProCeuticals pleťová maska viditelně pomáhá už po měsíci používání. Je vyvinuta z jemné biocelulózy, tzn. že dokáže intenzivně nasát veškeré látky a následně je absorbovat do pokožky.

Podpořte pevnost a pružnost pleti

or.jpgNovinka: NovAge ProCeuticals Zpevňující peptidové ampulky (7 x 1,8 ml)
Jak dosáhnout pevnější pleti? Sáhněte po 0,5% multipeptidovém roztoku, který obsahuje buněčnou kulturu z listů planého tabáku. Je prokázáno, že jeho výtažky podporují tvorbu kolagenu a zabraňují jeho rozpadu, čímž přispívají k redukci vrásek. Vyzkoušejte sedmidenní liftingovou a zpevňující kúru. Používejte 1 ampulku denně – polovinu ráno a polovinu večer.
Jak na to? Nasaďte na ampulku kryt a zatlačte, aby se otevřela. Následně nasaďte aplikátor, naberte polovinu obsahu ampulky a vmasírujte jej do vyčištěné a tonizované pokožky obličeje a krku. Zbytek ampulky bezpečně uzavřete. Používejte jako 7denní intenzivní kúru.

Vyhrajte v naší soutěži tyto tři skvělé pomocníky na vaši pleť. NovAge ProCeuticals je nová řada vyspělé kosmetiky. Novinky najdete na Oriflame.cz. Odpovězte na naši otázku a 10 z vás získá tyto produkty.