Kosmetika je evergreen Vánoc a pod stromečkem ji i letos najde obrovské množství žen i mužů všech věkových kategorií. Řeknete si sice kosmetika jako kosmetika, ale zkuste letos vybrat takovou, která oči obdarovaného skutečně rozzáří a to nejen díky kvalitnímu obsahu, který se postará o dokonalou péči o tělo, ale i díky originálnímu obalu, který potěší každé oko.

Přinášíme tip na voňavé dárky plné přírody.

Česká značka kosmetiky a doplňků pro domácí lázně Manufaktura boduje nejen u žen, ale stále více se ukazuje, že dokáže mile potěšit i muže. Pečující produkty představují dokonalé spojení šetrných receptur s vysokým obsahem přírodních ingrediencí s výjimečnými účinky na tělo i ducha. Zaujme krásný originální design a neotřelé okouzlující vůně. V šetrných pomocnících se odráží respekt, úcta a láska k přírodě, která je pro Manufakturu tou největší inspirací. Zároveň se nezapomíná ani na nejnovější kosmetické trendy, díky kterým vznikají báječné moderní produkty, které hrdě konkurují i zahraničním značkám.

Umožněte svým nejbližším výjimečnou chvilku pro krásu i relaxaci ve společnosti české kosmetiky a potěšte je dárkovými sety s poctivými produkty plnými přírody. O 2 krásné balíčky si s námi nyní můžete zasoutěžit.

Vyhrajte dárky:

Pro manžela

Kosmetika pro opravdové muže obsahuje:
Sprchový gel (300 ml)
Sprchový gel a šampon 2 v 1 (300 ml)
Balzám po holení (50 ml)

Pro tatínka

Pivní kosmetika s obsahem skutečného piva obsahuje:
Regenerační šampon pro krásné a lesklé vlasy (300 ml)
Osvěžující hydratační sprchový gel (300 ml)
cestovní balení Zvláčňujícího krému na ruce (30 ml)

Nabídka úžasných dárku je pestrá. Inspirujte se na stránkách www.manufaktura.cz.