Inkontinence neboli samovolný únik moči rozhodně není nějaká nevýznamná banalita, nad kterou se dá jen tak mávnout rukou a smířit se s ní. I zde platí jednoduché pravidlo: čím dříve začnete daný problém řešit, tím lépe. Za čas se z několika kapek stane mnoho kapek, proto vyhledejte pomoc lékaře.

Trpíte inkontinencí? Vsaďte na ucelenou řada kosmetiky MoliCare Skin, která je určena pro pokožku namáhanou inkontinencí. Aktivní složky intenzivně pečují o suchou a zralou pokožku, hydratují ji, obnovují buňky a elasticitu. Kreatin a mandlový olej zajistí dlouhodobou ochranu pokožky před škodlivými vlivy moči i stolice. Kosmetika příjemně voní a dokáže neutralizovat nepříjemný zápach.

Hygiena při inkontinenci je opravdu velmi důležitá. Výrobky z oranžové pečující řady MoliCare Skin používejte až po důkladném očištění pokožky. K čištění si vyberte přípravek z modré řady MoliCare Skin. Intenzivní ochranu nabízí výrobky růžové řady MoliCare Skin, které dokonce umí zabránit vzniku proleženin.

Molicare Skin tělové mléko pečuje o namáhanou pokožku. Obsažený panthenol a mandlový olej dodává pokožce vlhkost a podporuje její regeneraci, „Nutriskin komplex“ podporuje ochrannou funkci pokožky. Díky obsažené emulzi „voda v oleji“ působí v pokožce dlouho a lépe odolává mytí. Lehce se roztírá a nezanechává na pokožce mastný film.

Molicare Skin krém na ruce intenzívně pečuje o vysušenou a namáhanou pokožku. Panthenol, kreatin a mandlový olej pokožku vyživuje, hydratuje a chrání. Díky obsažené emulzi „voda v oleji“ působí v pokožce dlouho a lépe odolává mytí. Rychle se vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film.

Výhody produktů

  • Hydratuje a chrání pokožku
  • Příjemně voní
  • Nezanechává pokožku mastnou
  • Snadno se používá

Zapojte se do soutěže, ve které se dozvíte více informací o inkontinenci a ještě vyhrajete krásnou
„Dárkovou sadu MoliCare Skin“ od firmy Hartmann Rico! Dárkovou sadu vyhraje 5 z vás!