Birell Grand Prix Praha 2018

Nenechte si ujít zářijové třiadvacáté závody Grand Prix, které se konají pod záštitou RunCzech. První závod proběhne ve znamení všech žen, které si chtějí po příjemných dovolených otestovat svou vlastní kondici a užit si výhradní společnost dalších žen. Dámská jízda v podobě adidas Běhu pro ženy, bude odstartována již 8.září od šesté hodiny večerní, na Náměstí Republiky.

Užijte si pohodovou a uvolněnou atmosféru pětikilometrového běhu se svou maminkou, kolegyní nebo kamarádkou. V pořadí druhý závod začíná o hodinu a půl později, na stejném místě, tentokrát také ve společnosti mužů. Naskýtá se jedinečná příležitost, užít si při závodu tajemnou atmosféru večerní Prahy a procvičit si svou kondici na desetikilometrové trati. Během obou závodů se můžete těšit na hudební doprovod v podobě Marathon Music Festivalu a dalších aktivit od partnerů akce.

Speciálně v den závodů se dokonce vaše startovné promění v MHD jízdenku zdarma a připraveno je také občerstvení a osvěžení na trati i v cíli zdarma.

Více informací naleznete zde.

Ve spolupráci s RunCzech jsme pro vás připravili soutěž o startovné na ryze ženský závod adidas Běh pro ženy, stačí správně odpovědět soutěžní otázku. Tak se zapojte a 4 z vás získají startovné!