Od čtvrtka do úterý soutěžte o luxusní noční krém značky BONALOKA - každá výherkyně získá 2 krémy – ať můžete potěšit kamarádku nebo maminku a navíc, pokud budete hledat všechny dny, budete ve slosování o epilátor Braun Silk-épil 7 Wet&Dry v hodnotě 2 900 Kč.

Co musíte pro výhru udělat?
Buďte s Žena-in od čtvrtka 11. 4. do úterý 16. 4. 2019, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:
Celkem v 10 článcích magazínu, které vyšly od 18. 3. 2019, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně!

Soutěžních obrázků je každý den 10. Pokud jich sesbíráte 10, jste ve skupině, ze které vybereme pro každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den.

Hrát můžete od čtvrtka do úterý. POZOR! Sobota a neděle (víkend) je tentokrát každý samostatný den. Pokud chcete hrát o epilátor Braun Silk-épil 7, musíte splnit úkoly i oba víkendové dny.

Pokud se tedy zapojíte do hledání obrázků všechny soutěžní dny ( čtvrtek, pátek, sobota, neděle, pondělí a úterý) budete navíc ve slosování o epilátor Braun Silk-épil 7.

Od čtvrtka do úterý tedy můžete vyhrát luxusní noční krém značky BONALOK.

  • Čtvrtek: luxusní noční krém značky BONALOKA - každá výherkyně získá 2 krémy. Krémy jsou v hodnotě 980 Kč
  • Pátek: luxusní noční krém značky BONALOKA - každá výherkyně získá 2 krémy. Krémy jsou v hodnotě 980 Kč
  • Sobota: luxusní noční krém značky BONALOKA - každá výherkyně získá 2 krémy. Krémy jsou v hodnotě 980 Kč
  • Neděle: luxusní noční krém značky BONALOKA - každá výherkyně získá 2 krémy. Krémy jsou v hodnotě 980 Kč
  • Pondělí: luxusní noční krém značky BONALOKA - každá výherkyně získá 2 krémy. Krémy jsou v hodnotě 980 Kč
  • Úterý: luxusní noční krém značky BONALOKA - každá výherkyně získá 2 krémy. Krémy jsou v hodnotě 980 Kč

Zvláštní cena za věrnost (hledání ve všech dnech soutěže): epilátor Braun Silk-épil 7 Wet&Dry v hodnotě 2 900 Kč.

Jaké dárky můžete vyhrát?
Vyživující noční krém
Luxusní noční krém s vysokým obsahem astaxanthinu. Unikátní kombinace účinných látek poskytuje pleti výjimečnou noční péči. Obsahuje astaxanthin, vitamín E, avokádový olej a bambucké máslo.
ky.
Epilátor Braun Silk-épil 7 Wet&Dry
Pokud toužíte po dlouhotrvajícím oholení trvající až 4 týdny a nebaví vás neustále se starat o nákup žiletek, zaručeně vám pomůže epilátor Braun Silk-épil 7 7-939E Wet and Dry v bílém provedení. Už nebudete muset trávit spousty času v koupelně a před každou návštěvou koupaliště si rychle holit nohy. S novým epilátorem se můžete pyšnit svojí hladkou a sametovou pokožkou po několik týdnů. Malý šikovný pomocník s ergonomickým tvarem padne pohodlně do ruky. Epilace tak bude velmi pohodlná a snadná.