chu1.jpg

A jaké jsou vlastně ty „chytré“ funkce chytrých chůviček? Tzv. chytré chůvičky nejen že nevyžadují náročnou instalaci, ale také se velmi snadno ovládají – samozřejmě prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu.

Chytré dětské chůvičky od Tesly přenášejí obraz a zvuk prostřednictvím internetu, takže můžete vaše ratolesti zkontrolovat skutečně odkudkoli, a to díky aplikaci Tesla Smart, která je navíc v češtině. Navíc jsou vybavené detekcí pohybu a zvuku, aby vás ihned upozornily, že se v dětském pokoji něco děje, ať už je to dětský pláč, nebo třeba rozbité okno.

Tesla Smart Camera 360 Baby slouží jako moderní náhrada dětských chůviček. Kamera nejen že umožní na dálku dohlížet na spící či hrající si dítě, ale také kontroluje teplotu a vlhkost v místnosti.

Obousměrná komunikace přes mikrofon a reproduktor umožní rodičům utišit plačící miminko a když ani tak nemůže dítě usnout, zahraje mu kamera ukolébavku.

chu3.jpg

Díky kvalitní kameře jsou záběry opravdu pěkně ostré, a to dokonce i za tmy. Navíc stojí za zmínku, že můžete nastavit funkci aktivního sledování, kdy se pak kamera sama otáčí podle toho, jak váš drobeček putuje po pokojíčku. Kameře tedy nic neuteče.

Navíc si můžete kdykoli později projít záznam uložený na paměťové kartě vložené v kameře, nebo automaticky nahrávaný do cloudového úložiště. A to už pak může jít i o tu zábavu, třeba pro celou rodinu.

Tesla Smart Camera 360 Baby se vyrábí v růžové variantě pro holčičky a v šedé pro chlapečky. Je kompaktní, pěkná, a navíc díky silikonovým ouškům i roztomilá. Běžná cena je 1490 Kč, až do 28. listopadu je však k sehnání za 1190 Kč.

chu2.jpg

O Tesla dětskou chůvičku v šedé variantě si však můžete i zasoutěžit!


61a0a8a912ddcblobid0.jpg