Testování Avanti Frizzante

Avanti-Frizzante-novinka.jpgAvanti Frizzante si vás získá svým hravým, designovým balením v malé plechovce, které se k času festivalů a pikniků navíc náramně hodí. Můžete ho totiž mít kdykoliv u sebe! Lehká a svěží chuť s jemným perlením vás navíc v parném létě ihned osvěží, Avanti Frizzante stačí jen dobře vychladit!

Užijte si život plnými doušky a mějte vždy po ruce praktického parťáka, který je navíc skvělou volbou pro tento sluncem provázený čas! Je jen na vás, kam si ho s sebou vezmete. Na festival, piknik nebo na dámskou jízdu? Jedno je ale jasné, bez Avanti Frizzante se už neobejdete, a to nejen vy, ale ani žádná cool fotka na vašem Instagramu.

Zakoupíte ve vybraných prodejnách za doporučenou maloobchodní cenu 29,90 Kč.

Budeme rádi, když nám napíšete své dojmy a to, jak vám Avanti Frizzante chutná. Také to, jak jste si s tímto letním nápojem užily slunečné dny na hudebním festivalu nebo na krásném pikniku. Těšíme se na vaše reakce, které následně zpracujeme do článku. Testovat bude 10 z vás. 

Co musíte udělat? Zapojte se do naší soutěže, odpovězte správně na otázku a počkejte si, zda budete vylosováni pro testování právě Vy.