avenesou.jpg

Modré světlo způsobuje poškození DNA buněk, předčasné stárnutí kůže a vznik hnědých skvrn a je zodpovědné za 25 % poškození kůže sluncem. Společně s UVA zářením jsou dokonce 1,5x škodlivější než samotné UVA.

Až 80 % slunečních paprsků naše pokožka schytá během běžných slunečných dní, při procházce po městě, posezení na terase, při sportu nebo dalších běžných činnostech. A nemusí se jednat o silné sluníčko u moře nebo na horách, ale stačí první jarní paprsky v našich klimatických podmínkách. A nemusí být ani nebe bez obláčku, sluneční paprsky prostupují i přes mraky. Nejvíce zasažený je pak samozřejmě obličej, dekolt a hřbety rukou.

av-suncare-intense-protect-50-social-75-3282770141214-hd-16-9.jpg

Zabijte několik much jednou ranou

Hledáte-li jeden účinný a bezpečný krém vhodný na obličej i tělo a pro celou rodinu, sáhněte po Avène Intense Protect SPF 50+. Je vhodný i pro kojence od 6 měsíců, děti, dospělé, těhotné ženy, osoby s velmi světlou pokožkou, která se snadno spálí, na tetování a jizvy nebo na kůži oslabenou po dermatologickém zákroku jako je IPL nebo chemický peeling. Avène Intense Protect SPF 50+ poskytuje nejvyšší stupeň ochrany před UVB, UVA a modrým světlem HEV, pokožku hydratuje na 8 h, vstřebává se po 3 vteřinách, je ultra voděodolný a odolný vůči potu. Byl vyvinut i pro nejintenzivnější sluneční podmínky, které na Vás číhají třeba v džungli, na poušti nebo ve velehorách.

Avène Intense Protect SPF 50+ můžete vyhrát v naší soutěži společně s dalšími
2 přípravky kvalitní sluneční ochrany Avène a látkovou letní taškou.

Balíček Avène  vyhrají tři z vás!

av-suncarefinal.png