Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte krásné přívěsky Lunamies®

obrazek.png
ilustrační foto

Přívěsky Lunamies® jsou vyrobeny v krásných odstínech nevšedních barev. Při jejich zpracování se dbá na nejvyšší kvalitu a preciznost. Jsou ručně šité, proto se mohou nepatrně lišit tvarem i výšivkou. Součástí každého přívšsku je speciální klip, díky kterému můžete přívěsky jednoduše připnout na světýlka Cotton Balls a přemísťovat je.

Lunamies® podporuje dětskou hravost a kreativitu. Aby se u dětí rozvinuly jejich kreativní schopnosti, je potřeba jim vytvořit správné prostředí a podmínky. Doporučujeme vybavit zázemí, kde tráví nejvíc času takovým nábytkem a dekoracemi, které si mohou neustále upravovat podle své vlastní fantazie. Tím dáváme prostro jejich představivosti. 

Značka Lunamies® spolupracuje se známou českou malířkou a ilustrátorkou Bárou z Nikolajky. Její obrazy jsou naprosto unikátní a vyzdvihují pouto mezi matkou a dcerou. Výsledkem této spolupráce je limitovaná kolekce s názvem Můj vesír je i tvůj vesmír, která vznikla s cílem vytvořit originální interiérovou dekoraci pro děti a přiblížit jim určitou formou současné umění. 

Vyhrát můžete světýlka Cotton Balls a přívěsek „Raketa“.

519-2-lunamies-svetylka-cotton-balls-packaging-2.png

Světýlka Cotton Balls

Závěsná LED světýlka Cotton Balls jsou nadčasovou dekorací nejen do každého dětského pokoje. Skládají se z 10 ručně tkaných bavlněných kouliček a 2 m dlouhého transparentního kabelu na 2 AA baterie.

Více na www.lunamies.com

thumbnail-lunamies-logo-luna.png