Ať už řídíme rádi anebo z nutnosti, potřebujeme k tomu dobré oči. Nebo kvalitní dioptrické brýle.  A nejlépe rovnou ty špičkové, vyvinuté přímo pro řidiče Zeiss DriveSafe. K pohodlí nositele přidávají větší bezpečí na silnici. Jasné vidění zajistí v autě i v každodenním životě.

Velikost našich zornic se konstantně mění. Čím více okolního světla zrakem vnímáme, tím menší zornice je a naopak. Běžné brýlové čočky tyto změny nijak nezohledňují. Čočky DriveSafe společnosti Zeiss ano! Ty jsou tak vychytané, že jejich zabudovaná technologie s rozšířenými zornicemi za slabého světla počítá a je jim přizpůsobena.  A umí toho ještě víc. Zvyšují vnímaný kontrast, zlepšují vidění za nepříznivého počasí a omezují i možná zkreslení periferního vidění na okraji čoček. Pohlcují  také světlo od xenonových nebo ledkových světel aut.

Žádné Sci-Fi, to vše už dnes brýle skutečně umějí. Těžko uvěřit? Přesvědčit vás může i výlet do virtuální reality. Jak zásadně technologie Zeiss zlepší vidění za tmy či za špatného počasí si totiž můžete vyzkoušet i nanečisto. Stačí stáhnout si do mobilu aplikaci ZEISS DriveSafe VR Experience a nasadit brýle pro virtuální realitu. Že je nemáte? Co není, může být - zodpovězte správně soutěžní otázku magazínu Žena-In a my vám je pošleme!

Odpovězte správně na soutěžní otázku, mějte štěstí při vyhodnocení a vyhrajte brýle pro virtuální realitu Zeiss!

Vyhrají 3 z vás!