• PODKLAD ANTI-RED


Konopí je dlouho žádanou aktivní složkou péče o pleť a je vysoce ceněné pro své pozitivní vlastnosti: má uklidňující účinky a pomáhá proti zarudnutí kůže. Nová podkladová báze Anti-Red s konopným olejem je proto ideálním pomocníkem před nanášením make-upu. Díky zelenému odstínu neutralizuje načervenalé oblasti kůže a pleť sjednotí. Báze se snadno roztírá a díky své lehké, ale výživné textuře, je příjemná kůži.

  • KOREKTOR INSTANT AWAKE

Tajemství pro boj s nechtěnými kruhy pod očima? Korektor Instant Awake! Díky svému střednímu krytí a lehké textuře bude mít pleť svěží nádech s přirozeně matným vzhledem. Vysoce kvalitní a výživné ingredience dodají očnímu okolí potřebnou hydrataci a viditelně omezí malé vrásky. Aplikátor v podobě malé houbičky umožní přesnou aplikaci až do vnitřního okraje oka. Tento wake-up hrdina je k dispozici ve třech barvách.

  • FIXAČNÍ PUDR 5v1


Jeden pudr na všechno. Tento absolutně výkonný prášek udělá matný efekt a zafixuje vzhled. Bez ohledu na to, jestli obědváte na sluníčku nebo se brouzdáte jako víla v mořské vodě. Lisovaný bezbarvý prášek je voděodolný a díky SPF 10 chrání pokožku před paprsky. Je tedy perfektním pomocníkem pro každodenní líčení a spolehlivým parťákem na cestách. Díky síle 5v1 zvládnete spolu jakoukoliv výzvu.

  • VODĚODOLNÉ OČNÍ LINKY

Špička štětce očních linek je skutečným mistrem v preciznosti: díky svým více než 270 chloupkům bez větší námahy klouže podél horní linie řas s extrémní přesností. Super ohebná špička Vám umožní jedním tahem vytvořit jemné rovnoměrné linky i dramatické styly líčení. Tmavě černá barva vydrží na víčku celý den. Bez kompromisů.

  • ŘASENKA LASHES TO KILL SEXY VOLUME

Dramatické řasy už po jedné vrstvě? Pro novou řasenku Lashes To Kill Sexy Volume to není žádný problém. Optický kartáček ve tvaru přesýpacích hodin zachytí i ty nejmenší řasy a dodá jim okamžitý objem. Tmavě černá barva poskytuje řasám délku a tvar a díky snadnému nanášení řasy vypadají perfektně už po jedné aplikaci.

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte balíček v hodnotě 600 Kč!