MoliCare Skin přichází s ucelenou řadou kosmetiky pro pokožku namáhanou inkontinencí. Aktivní složky intenzivně pečují o suchou a zralou pokožku, hydratují ji, obnovují buňky a elasticitu. Kreatin a mandlový olej zajistí dlouhodobou ochranu pokožky před škodlivými vlivy moči i stolice. Kosmetika příjemně voní a dokáže neutralizovat nepříjemný zápach.

Tělové mléko MoliCare Skin je určeno k ochraně velmi suché a také citlivé pokožky. Obsahuje kreatin, panthenol a mandlový olej. Kombinace těchto látek vytváří na pokožce ochrannou vrstvu, která ji chrání před škodlivými vlivy. Zlepšuje elasticitu kůže a podporuje její obnovu. Její emulze typu „voda v oleji“ pokožku dlouhodobě a hloubkově hydratuje. Tělové mléko velmi příjemně voní. Po nanesení nezanechává pokožku mastnou.

Emulze typu „voda v oleji“ pokožku dlouhodobě a hloubkově hydratuje. Panthenol udržuje ruce hydratované po celou dobu používání. Krém velmi příjemně a svěže voní.

Olej velmi příjemně voní a lze používat dlouhodobě k okamžité hydrataci velmi suché pokožky celého těla.

Masážní gel Menalind professional prokrvuje pokožku a uvolňuje ztuhlé svalstvo. O prokrvení pokožky se stará mentol a kafr, společně vytváří chladivý pocit, který následuje hlubší prokrvení pokožky.

Zapojte se do naší redakční soutěže a 2 z vás získají balíček 4 produktů MoliCare Skin.