Zapojte se do naší soutěže, ve které hledáme rodinu, která uskuteční a následně zhodnotí velký vánoční rodinný nákup v Globusu. Na tento nákup dostane voucher na 5000 Kč. Nákup se zrealizuje spolu se zástupci redakce, které výherce vyfotí a vyzpovídají.

Co musíte udělat proto, abyste vyhráli?

Napište nám, jak by měl vypadat váš rodinný vánoční nákup, aby pro vás byl co nejpohodlnější? Co byste od svého obchodu očekávali a jaké vychytávky oceňujete? Např. v Globusu máte záruku toho nejčerstvějšího pečiva a masných výrobků díky jejich řeznictví a pekařství, které je přímo v zázemí každého z HM Globus. Ve standardní nabídce najdete i produkty např. pro exotické nebo světové kuchyně. V rámci nákupu můžete využít i chytré technologie, které šetří vaše záda a čas – např. formát samoobslužného nakupování Scan&Go. Globus ale není jen o jídle, ale o celé šíři nabízeného sortimentu. Vánoční nákup bude díky rozmanitým segmentům (např. hračky, papírnictví, oblečení, gurmet, vánoční dekorace a osvětlení) opravdu snadný.

Co nabízí váš oblíbený obchod, kam jezdíte nakupovat velké nákupy? Napište nám o tom a těšte se, že vyhrajete třeba zrovna vy a my vám zajistíme krásný dárek k Vánocům!
 
Těšíme se na vaše příspěvky!