Naším tématem je láska. Napište nám, na jaké momenty rády vzpomínáte. Může to být romantické nebo netradiční seznámení, první, druhá nebo desátá láska, která pro vás hodně znamenala a dodnes jí máte ve vzpomínkách. Hned pět z vás odměníme sladkým balíčkem, ve kterém najdete oblíbené a skvělé Raffaello, Ferrero Rocher, Mon Chéri, Pocket Coffee a Giotto.

Pralinky Ferrero jsou tu pro všechny speciální momenty. Jeden z nich se právě teď kvapem blíží: den svatého Valentýna! Svátek lásky tu není jen pro zamilované, ale pro všechny, kdo chtějí vykouzlit úsměv na tváři svým blízkým.

V naší soutěži nyní 5 z vás může vyhrát valentýnský balíček plný pralinek!

Čekat vás bude valentýnská edice Raffaello s oplatkou zdobenou strouhaným kokosem s celou mandlí uvnitř, ale i klasické balení křupavých pralinek Ferrero Rocher z mléčné čokolády a lískových oříšků, Mon Chéri s třešní a likérem v hořké čokoládě, Pocket Coffee se 100% kávou arabica a Giotto, pochoutka z křupavé oplatky a jemné náplně z mléka a lískových oříšků.


Jak se soutěže o čokoládový balíček zúčastnit?

Je to jednoduché. Napište nám svůj příběh, který souvisí se svátkem svatého Valentýna a s láskou. První schůzka, romantický polibek od neznámého, příběh z doby dospívání, láska, na kterou nezapomenete...

Budeme se těšit na vaše valentýnské vzpomínky. Pět příběhů, které vybereme, zpracujeme do článku.