Úklid domácnosti patří mezi každodenní činnosti. Žehlení, praní, mytí nádobí, úklid povrchů a pracovních desek, vytírání podlahy, to jsou domácí práce, kterými se musíme neustále pravidelně zabírat. Protože víme, že vás baví testování zajímavých produktů, které nám domácí práce usnadňují, připravili jsme pro vás spolu se značkou Sidolux zajímavou akci. Právě teď můžete s námi testovat dva výrobky pro vytírání podlahy nebo pro omývání různých povrchů. Výrobce říká, že Sidolux parfemovaný univerzální čistící prostředek nejen kvalitně odstraňuje nečistoty a mastnotu, ale také, že krásně voní.

Co budeme testovat? Na co se můžete těšit?

Sidolux parfemovaný univerzální čisticí prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy
Sidolux je všestranným vonným čisticím prostředkem na všechny omyvatelné povrchy. Obsahuje funkci Soda power, takže si poradí s většinou nečistot i mastnotou. Lze používat jako roztok s vodou pro běžné vytírání a otírání povrchů nebo jako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu. Oblíbenost prostředku Sidolux u spotřebitelů dokazuje fakt, že univerzální čističe z této produktové řady Sidolux Universal vyhrály první místo ve volbě spotřebitelů roku 2017.

Dokonalý pomocník pro rychlý a efektivní úklid s provoněním Vaší domácnosti, ano to je Sidolux univerzální prostředek na povrchy!
Funkce Soda Power – aktivuje se naplno při smíchání čistícího přípravku s teplou vodou. Soda power v prostředku Sidolux následně změkčí vodu, díky čemuž se povrch odmastí a nečistoty se snadno odstraní. Při vytírání s mopem doporučujeme použít teplou vodu pro dokonalé očištění podlahy.

Budeme testovat dvě parfemace produků Sidolux Universal a to Pink Cream a Marseillské mýdlo
V laboratořích výrobce Sidoluxu ve firmě Lakma si dávají záležet nejen na tom, aby jejich produkty byly účinné, musí také splňovat podmínku voňavého úklidu. Každý si přeci přeje mít domov krásně provoněný a to až po dobu několika dní.
Vůně Sidoluxu Pink Cream má tyto tóny:
Svěží vůně ovoce se sladkými tóny cukrové vaty, dokonalé pohlazení sladkosti a svěžesti. Více zde
Vůně Sidoluxu Marseillské mýdlo má tyto tóny:
Bohatá a přitom jemná vůně marseillského mýdla s lehkým nádechem heřmánku a jasmínu. Více zde

Hledáme deset čtenářek, které se zapojí do testování, výrobky Sidolux Universal Pink Cream a Marseillské mýdlo vyzkouší a napíší nám své hodnocení.

Do testování se zapojí i redakce a vybrané bloggerky, se kterými na testovacích projektech spolupracuje. Všechny recenze vám shrneme do článků, abyste si je mohly přečíst a případně se jimi nechali inspirovat.