Co budete moci s námi testovat? Podívejte se, jaká lepidla jsme pro vás se značkou Pattex připravili na testování!

Pattex Chemoprén Univezál se ve vaší domácnosti nikdy neztratí, protože doma i na zahradě je stále potřeba něco opravovat a toto lepidlo je vhodné na lepení široké škály materiálů jako je například dřevo, plasty, guma, kůže, plech sklo, korek, karton. Takže s ním opravíte hračky, jako je domeček pro panenky, rozbitou vázu či hrnek, ale přilepíte s ním i věšáky v předsíni nebo zrcadlo. A pokud máte Pattex Chemoprén Univerzál v plechovce, můžete se pustit i do pokládání lina či lišt.
Pattex Chemoprén Obuv se hodí na lepení a opravování veškeré obuvi. Díky jeho transparentnosti vzniká po zaschnutí lepeného spoje průhledná vrstva a není tedy poznat, kde vaše obuv byla slepována. Což jistě ocení zejména dámy, v jejichž šatnících nesmí chybět krásné lodičky i pánové, kteří si potrpí na kvalitu a nehodlají se vzdát svých pohodlných bot. Lepidlo je vysoce odolné vůči vlhkosti, zároveň zůstává i po zaschnutí stále pružné, tudíž si na své přijdou i sportovci a maminky, jejichž dítka ráda vyráží za dobrodružstvím ještě když se na trávě třpytí ranní rosa. Pattex Chemoprén Obuv pevně spojuje širokou škálu materiálů, jako je například kov, kůže, guma, korek, ale i například dřevo, měkčené PVC nebo textil.

Pokud oprava vašich věcí vyžaduje opravdu velikou sílu, přináší Pattex i Chemoprén Extrém, který je přímo určený na zvláště pevné lepení kůže, dřeva, gumy, textilií, kovů, překližky a mnoho dalších materiálů vyžadujících velkou pevnost spoje. Snadno s ním slepíte například pásek, ucho ke kabelce či madlo od lednice.

Pattex Chemoprén Transparent je vhodný pro lepení a slepování věcí, u kterých vyžadujete neviditelný spoj, který jistě oceníte i při slepování průhledných či průsvitných materiálů jako je sklo, plexisklo nebo textil. Pattex Chemoprén Transparent můžete však využít i na lepení dřeva, kovu, gumy, kůže, plsti nebo měkčeného PVC. S tímto lepidlem tak zachráníte mnoho dětských hraček, jako jsou například prstýnky s kamínky, ale i babiččiného oblíbeného trpaslíka.

Tak se zapojte do našeho testování. Vybereme 6 z vás.

Těšíme se na vaše recenze!

Více o lepidlech Pattex Chemoprén najdete na www.pattex.cz.