Mnoha rodičům je trapné, že právě jejich dítě má vši. Neberte to osobně! Vši nemají nic společného s osobní hygienou nebo s čistotou domácnosti. Dokonce i nejčistší dítě z nejčistší a nejuklizenější
domácnosti může být zavšivené. Jak potvrzuje maminka, jejíž dítě navštěvuje jednu z pražských škol „je to u nás neustálý a opakující se problém“.

Není žádný důvod k obviňování sebe - nebo dokonce vašeho dítěte!

Často to bývá tak, že děti, které jsou v kolektivu nejoblíbenější, jsou nejčastěji zavšivené díky častému kontaktu hlav/dotýkání vlasů. Takže ve skutečnosti můžete dokonce vidět vši a zavšivení jako - poněkud neobvyklou - známku popularity vašeho dítěte.

Konečně existuje bleskové řešení v 1 aplikaci a tím je přípravek NYDA® ve variantách express a plus (na dlouhé vlasy)!
Novinka na českém trhu a č. 1 v Německu*. 
Patentované složení s jistotou účinkuje již v jedné aplikaci, a to na všechny vývojové fáze vši.
Přitom je tak šetrné, že je vhodné pro děti od narození nebo těhotné ženy.

Pokud jste zaneprázdnění a chcete se zbavit vší a hnid v rekordním čase je sprej NYDA® express pro vás ideální volbou - za 10 minut od aplikace máte hotovo a můžete zavšivení pustit z hlavy.

Zapojte se do soutěže, ve které 3 z vás vyhrají přípravek NYDA® express!

Zdravotnický prostředek. Před použitím čtěte pozorně příbalový leták. *Nejprodávanější přípravek proti vším a hnidám v Německu, IQVIA/IMS,03/2018. Video NYDA - Der 58-Sekunden-Kopflaus-Knock-out najdete na www.nyda.de/nyda